Tab Content
Wpisy w profilu
O Mnie

3 Wpisy w profilu

1. Zobacz konwersację
    3maj sie ziombel! Mam nadzieje ze wszystko sie pouklada i ze wrocisz di nas niebawem. PIONA !
  2. Zobacz konwersację
    3maj sie ziombel! Mam nadzieje ze wszystko sie pouklada i ze wrocisz di nas niebawem. PIONA !
  3. Zobacz konwersację
    siema koleżko mam pytanko do Ciebie, jutro wyjezdzam w góry na tydzien i co mam zrobic z towarem zostawić go w otwartych czy zamknietych słoikach? dodam ze kuruje go jakieś dwa tygodnie
Pokazuje wiadomości od 1 do 3 z 3
Informacje o BraciSięNieTraci

Podstawowe informacje

Informacje o BraciSięNieTraci
Pokazywanie reklam Adtaily
Tak

Statystyki

Wszystkich postów
Wszystkich postów
116
Postów dziennie
0.79
Ostatni post / autor
Project-kill the cops. 6xSuper Skunk, 2xCritical 2.0 - HPS 6x600W / 6m2 09.12.2017 21:28
Albumy
Wszystkich albumów
3
Wszystkich obrazków
231
Wpisy w profilu
Wszystkich
3
Najwięcej
11.12.2017 11:12
Postawił blantów
Postawił blantów
246
  • Spalił blantów: 198
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
Dzisiaj 10:06
Osoby polecone
0
Helpful Postings

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl