14 Wpisy w profilu

 1. Gandalfie opowieści z życia wzięte cz 1
  Kim jest Venom aka niegdyś Świerzaczek? To typowa rura z syndromem zbiorowego wyjebania w kora pochodząca z forum #. chabeciażowi za pajacowanie została nadana ranga mianem pizdaczka. to mówi samo za siebie.. od czasu gdy z ziomkiem BSNT pokazaliśmy mu wielokrotnie miejsce w szeregu, to nadal nie ustannie, bezskutecznie, próbuje mnie ustawić, przedstawiając nie prawdzie info na mój temat a także obrażając. najcześniej pod moją nie obecność na forze. To typowe zachowanie dla zwykłego dupodajca i frajera będącym odważnym tylko w necie. obraz lafiryndy ubruzganej po pas w lagier

  Dlaczego pozwalam sobie na takie trafne określenia? , gdyż cwel nie jednokrotnie obrażał mnie i forumowi charci nic z tym nie robili, więc Gandalf bierze sprawy swoje ręce
  Będę króciutko eleminował każdą wycierajke podłogową która napisze coś w moją stronę
 2. ilości roślin: na początku 27 przy ścince 24
  ilość suchego:690g
  technika: sog
  genetyka: speed seeds
  oswietlenie: 400w
  metraż: 1.52 zużyte ok 1.30m2
  charakterystka: marihuana zbita, zwarta, wagowa

  szczegółowe zdjęcia ze ścinki i wagi


  https://forum.nasionakonopi.pl/342,d...400w-600w.html 3. jakieś zostałe sapmpelki z poprzedniej uprawy..
  rozśmieszający, grono ludzi, film. tutaj podpadł mi najbardziej w tych kwestiach ten sorcik . nie blokuje, ale ciężko się załącza po jakimś czasie.
  po dwudziestu minutach czuć zawieszenie,faza zdecydowanie w głowie, z proporcjonalnym odprężeniem ciała.
  śmiech, rozweselenie, lepszy humor, bez jakiejś wewnątrznej euforii, ale przyjemnie.
  głupi film nie przestaje być fascynującym i ciekawym.
  im dłużej tym słabiej w głowie a mocniej fizycznie w stronę spania.
  po codziennym zażywaniu siada na głowe, bardziej psychicznie. zmiękcza odbieranie tego, co do okoła. zmusza do przemyśleń.
  czasem pozytywnie czasem negatywnie.
  odcina od świata.
 4. tego wieczoru idzie to palenie w komin, zdecydowanie wybredne , raz jest po nim mi dobrze raz nie. czasem zarzuci focha, czasem rozweseli, w większości mam bardzo po tej odmiance miłe odczucia, zapał do roboty i nutka kreatywności.
  dobre do piwka, czy czytania książki. sorcik z rodzaju zajaram i uciekne myślami gdzieś daleko, nie ma mnie, nie denerwuj mnie, zostaw mnie...
  jakoś ostatnio nie odczuwam zabardzo gastra bo cisne jedzenie przed.
  przypomina mi ono czasy pierwszego jarania, miałem wtedy podobnie, tym razem zdecydowanie mocniej.


 5. małymi krokami gandalfowi kończą się odłożone rezerwy tego sortu zostało jeszcze trochę tego w worku, z tego palenia przedstawionego na tym zdjęciu.
  z indyjek to mi najbardziej podchodzi, jest mocne i wyraziste, uziemniające. pozwalające zachować rozsądek i ogar sytuacji z niewyobrażalnie mocnym wewnętrznym odprężeniem, które nie odbierze nam radości z kontrolowania sytuacji fajny kanapowiec do prowadzenia kwiecistych dyskusji w gronie jak i też samotnego posiedzenia albo do posłuchania jakiegoś bitu, średnio po niej śmiesznie, praktycznie wcale.
  oczy ona niszczy konkretnie, stają się szkliste, mocno zaczerwienione, jak po kilkunastu gałach normalnie. czasem mi kończyna po niej zadrży i serce tym razem się uspokoji.


 6. ciekawe jak kopie


 7. sativka z delikatną nutką indi, niepozorna szamanka z tej odmianki. powoli otula mnie dosyć przyjemną aurą rozluźnienia ciała w tonacji z dobrym psychostanem. pojawia się szereg takich ciężkich stanów, to zmienienie rzeczywistości po spożyciu mj, jakby dalej chciało trwać bez końca. czuć po kwadransie uderzenie do głowy, solidne załadowanie jej potancjału. wszystko się dzieje mentalnie a pomimo tego moje cało jest zrelaksowe 8. to zdecydowanie moja ulubiona perełka z zebranego sortu, wchodzi bardzo indyjkowo, odprężajaco na ciało, wydaje się być lekarstwem na zmęczenie dniem. Załącza się łagodnie i wchodzi stopniowo mocowo, ale działaniem od razu, od razu czuć tą taką zmianę rzeczywistości. dalej uspokaja i z momentem szczytu wchodzi zdecydowanie na oczy.
  roślinka dała najtwardsze topki, to samo ze zbiciem na łodydze. oszroniona średnio-wporządku, bywały lepsze
  dym taki drapiący po większym korku, pozostający smakiem w gębie na dłużej, wcześniej przy jakiejś odmiance wspominałem o tłustej takiej pozostałości, ona też coś podobnego zostawia tyle że przez jakąś chwilę można wkręcić się całkiem realnie w smak owego osadu
  całkiem przyjemna sprawa

 9. palenie trudne w odbiorze, wprowadzające w stan psychicznej wizji. kosi mój umysł w stronę haju psychodelicznego, takiej fazy gdzie większość, to takie psycho-zakłopotanie, poplątanie fikcji z realnym postrzeganiem znalezionych odpowiedzi na pytania, które sam sobie zadaje.
  W domu na fotelu podobne odczucia, ale z nutą odprężenia, spowodowaną poczuciem bezpieczeństwa.
  Nie mogę się odprężyć ani zrelaksować, bo to uczucie narasta dalej, uczucie takiej niepewności co będzie dalej " czego doświadcze za chwilę" , faza wchodzi etapami, gwałtownie po czasie, z fizyczno mentalnymi odczuciami.
  po rozkruszeniu woń jakby słodka, ale bez wyczuwalego takiego smaku, zarazem gorzka. nie cierpka czy ziemista, ani też owocowa.. a zapachem i określeniem najbardziej mi przypominająca nutkę sztucznej wiśni z napoju.

 10. Skunk Auto speed seeds, faza przyjemna, energetyzująca, dusza towarzystwa, śmiech, euforia, zadowolenie, odłącza czasem od świata, wprowadza w stan przemyśleń. Dobra na sen. Zapach cierpki, pieprzny, drażniący, zdecydowanie nuty lasu po wysuszeniu. Smak hakowaty, gładki, skunkowaty, delikatnie ziemisty.
Pokazuje wiadomości od 1 do 10 z 14
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Informacje o Gandalf.

Podstawowe informacje

Informacje o Gandalf.
Zainteresowania
pasjonat sztuki przetrwania
O mnie
lubie brunetki, blondynki i szatynki haha
Pokazywanie reklam Adtaily
Nie

Statystyki

Wszystkich postów
Wszystkich postów
2,614
Postów dziennie
5.41
Ostatni post / autor
WOLF - 4xAK47 auto - pierwsza uprawa - HPS 250W-400W HPS [0.55m3] Dzisiaj 13:22
Albumy
Wszystkich albumów
18
Wszystkich obrazków
1,592
Wpisy w profilu
Wszystkich
14
Najwięcej
15.03.2018 22:01
Postawił blantów
Postawił blantów
623
 • Spalił blantów: 1,661
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
Dzisiaj 14:09
Dołączył
24.11.2016
Osoby polecone
0
Helpful Postings

31 Znajomi

 1. Bebook
  Status
  Offline

  Bebook
 2. BlazE
  Status
  Offline

  BlazE
 3. BraciSięNieTraci
  Status
  Offline

  BraciSięNieTraci
 4. bradpitt
  Status
  Offline

  bradpitt
 5. bushmen2008
  Status
  Offline

  bushmen2008
 6. cappi
  Status
  Offline

  cappi
 7. Czegewara
  Status
  Offline

  Czegewara
 8. Fubar
  Status
  Offline

  Fubar
 9. Ghost Rider
  Status
  Offline

  Ghost Rider
 10. gnomesgarden.ie
  Status
  Offline

  gnomesgarden.ie
Pokazuje od 1 do 10 z 31 znajomych
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Nagrody - 2 Odznaczenia - 0 Punkty
Ikona Zdjęcie OpisNazwa: Nauczyciel braz
Udziela porad i pomaga poczatkujacym.
Issue time: 21.07.2017 00:43
Issue reason:Nazwa: Fotorelacja indoor braz
2-3 przeprowadzone do konca fotorelacje indoor.
Issue time: 29.01.2018 22:10
Issue reason:

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl