9 Wpisy w profilu

1. co tam tetrus1 żyjesz?
  2. tetrus1 ! TheSpecialOne
  3. tetrus2
  4. Witam Wszystkich . Wiec tak , wystartowalem z moimi trzecia i czwarta uprawa i mysle ze udaja sie, i doprowadze je do konca pierwsza do konca , trzecia z 4 sezonow https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m2.html , a druga to automaty https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...lysnikiem.html .1 zyccie mi udanych upraw .
  5. Siema coraz lepiej zemna , wutrzymuje max 3-5h dziennie bez respiratora Wkoncu kiedys zejde z tej maszyny ktorej nienawidze , ale daje mi zyc wiec plusy tez ma
  6. Ostatnio juz byl ktos umnie w tamttym roku trudno koledzy i tak sa... i beda...Ci co byli a ich niema Widzial ktos kiedys twarz usmiechnietego chlopaka z usmiechem jak dzidzia ? tz male dzieciatko a wlasnie powiem wam tak ze ostatnio przechodze straszne zalamki i rano budze sie i taki usmiechniety ja mowie ze sam niewiem. Apropo lubie tylko dobry hip hop najlepiej nielegale ale ostatnio znalazlem to i prosze tych co widzieli i niewidzieli o ocene jutro nowy news jak co dzien a ja nie jutro tylko dzis bo juz 02:13 konczymy pechowo wiec pewnie bedzie 14 i pecha niebedzie .
    Dopiero ide wiec moze nietrafie juz bo do 13 po zostalo 9min.
    P.S Tylko odpisywac czy nuta dobra .

https://www.youtube.com/watch?v=C6Le7luzv2Y
  7. Siema Rower co Cie tak wzielo na znajomosc zemna ?
  8. tetrus2
  9. Niektorzy mnie nie lubia ale wiecej jest takich co lubi i mysle ze mi pomozecie w niektorych rzeczach . Doradzicie bo jestem chetny nauki o uprawie Czesc .
Pokazuje wiadomości od 1 do 9 z 9
Informacje o tetrus1

Podstawowe informacje

Informacje o tetrus1
Zainteresowania
Rosliny owadozerne,zaklady bukmaherskie.
O mnie
Sparalizowany po wypadku od szyji w dol juz ponad 4 lata.
Pokazywanie reklam Adtaily
Tak

Statystyki

Wszystkich postów
Wszystkich postów
583
Postów dziennie
1.04
Ostatni post / autor
Auto Bubble Gum x 1, CFL 125w [40x40x120] 05.10.2016 22:06
Albumy
Wszystkich albumów
5
Wszystkich obrazków
31
Wpisy w profilu
Wszystkich
9
Najwięcej
17.01.2017 17:41
Postawił blantów
Postawił blantów
220
  • Spalił blantów: 345
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
14.02.2017 00:21
Osoby polecone
0
Helpful Postings

48 Znajomi

1. .:MC:.
    Status

.:MC:.
  2. adi1
    Status

adi1
  3. Al Bundy
    Status

Al Bundy
  4. Alibaba
    Status

Alibaba
  5. Bebook
    Status

Bebook
  6. Biskop
    Status

Biskop
  7. brylant
    Status

brylant
  8. cappi
    Status

cappi
  9. CharlieTango
    Status

CharlieTango
  10. Ciupaga
    Status

Ciupaga
Pokazuje od 1 do 10 z 48 znajomych
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl