Znaleźli plantację marihuany w środku Puszczy Kampinoskiej

PowerTits2 30.08.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informa...-br-w-srodku-puszczy-kampinoskiej,210165.html

  121 krzewów konopi indyjskich znaleziono na terenie... Kampinoskiego Parku Narodowego. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Grozi im do ośmiu lat więzienia.
  Funkcjonariusze z Nowego Dworu Mazowieckiego od dłuższego czasu dostawali informacje, że na terenie Parku Narodowego ktoś uprawia konopie. Rozpoczęło się skrupulatne śledztwo, podczas którego ustalono, że uprawą zajmuje się dwóch mężczyzn.29-letni Rafał O. i 31-letni Konrad B. wpadli na gorącym uczynku. Byli bardzo zdziwieni, gdy podczas ścinania krzewów zobaczyli policjantów. Próbowali uciekać, jednak funkcjonariusze szybko ich złapali. Na miejscu zabezpieczono 121 krzewów konopi indyjskich. Rośliny były gotowe do zbiorów.
  Plantacja znajdowała się w środku Kampinoskiego Parku Narodowego, kilka kilometrów od zabudowań. Policjanci przeszukali również dom jednego z zatrzymanych, w którym znaleźli inne środki odurzające.
  Mężczyźni zajmujący się nielegalną uprawą zostali zatrzymani, i trafili do celi. Czekają na usłyszenie zarzutów. Grozi im nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności.


  Źródło - tvn.24
   
 2. Znowu kampinos obrodził. Niebawem grzybki to znowu się zaczną policyjne patrole po okolicznych lasach
   
 3. Highlander

  Highlander Zagubiony

  Pisząc brak komentarza, powinienem nie komentować, ale do jasnel anieli - jak można być tak lekkomyślnym i takie miejsce na spota wybrać...
   
 4. tapczan

  tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

  jak to mówia :D najciemniej pod latarnia haha
   
 5. Highlander

  Highlander Zagubiony

  Skoro o tym mowa, slyszalem swego czasu ze w jakims miescie w Polandii ktos seedbomba zrobil i przed sadem rejonowym na trawnik rzucil :D A ogrodnicy miejscy koszac trawe omijali planta do czasu az wyrósł okazały xD
   
 6. azavec

  azavec Tuptuś

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...