Znalazłem dziś SPOTA.

MEFEDRON 19.06.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Znaczy znalazłem tak jakby, czytajcie:

Z koleszką poszliśmy dziś na poszukiwanie spotów, odwiedziliśmy jedno miejsce gdzie jest od chuja krzaków, pokrzyw, drzew i innych gówien nikt tam się nie zapuszcza miejsce otacza tak jakby kanał (jest woda, idealne miejsce). Jest pełno lekko wydeptanych ścieżek (widać że ktoś tędy 2-3 razy szedł niedawno), tak jakby jakiś labirynt nie odwiedziliśmy wszystkiego bo mieliśmy krótkie spodenki a pokrzyw jest po pas.
    W pewnym momencie idziemy, idziemy i poczułem zapach zielska jak lekko zawiał wiatr, spytałem się ziomka czy coś poczuł i mówi że nic.
    Wracamy tą samą ścieżką i w tym samym miejscu znowu zawiał wiatr, tylko się na siebie spojrzeliśmy ;D i już każdy wiedział o co chodzi normalnie kurwiło zielskiem, jednak dokoła jak patrzyliśmy nie ma żadnych krzaków tylko pokrzywy itd. Na ile metrów może jebać krzakami ? Idziemy tam dziś w dłuższych spodniach itd.
    Pozdro.

2. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

nie twoje nie ruszaj, a jak ruszysz to oby ci pyta zgnila

• Lubie to x 2
  3. Ehhhh, biedny grover :/

4. Żebyś wiedział że ruszę i napiszę kartkę dzięki za roślinki, w tym roku będziesz miał suszę :)
    Też mówiłem tak jak wy że nigdy w życiu nikomu nie będę kradł krzaków, w ciągu 5 lat ukradli mi ponad 60 krzaków.

5. Legal

Legal Błyskotlwy

Otóż to LastNinja dobrze mówi, no i po co tam niby pójdziecie, zajebać komuś krzaki czy się popatrzyć jak rośnie, jak chcecie widzieć jak rośnie to sobie sami zasadźcie !!!

6. No przecież mówię że zajebać krzaki :) Mi też kradli, taką mam frajerską dzielnice.

7. Kurwiki małe

8. @UP

Nie pierdol bo sam byś pewnie wziął cebulaku, zazdrościsz farta że znalezlismy.

9. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

i dlatego jest jak jest..........z takim myśleniem nie dziwota że kraj i ludzie zjebani.....

• Lubie to x 4
  10. Legal

Legal Błyskotlwy

MEFEDRON mówisz że frajerska dzielnica a sam się będziesz zaliczał do tych frajerów co kradną krzaki, zrobisz jak zechcesz nikt cię w końcu nie zatrzyma

11. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

jeśli to mój spot to znajde cie i kulasy poprzetrącam !

12. napisz potem czy znaleźliście ; d

13. nie moja sprawa ale ja 2 lata temu przyłapałem 2 szczylów na moim spocie miałem ich najebać ale pomyślałem że dzici bić nie bd i właśnie to był mój błąd jeszcze tego samego dnia jak poszedlem szukac nowego spotka zajebali mi 2 krzaki i w tedy ostro sie wkurwilem i zalowalem ze ich odrazu do wora nie schowałem nie wiem czy tobie by było miło jak by ci ktos planty podjebał .

14. Czasem jak ide sobie do szkoły przechodze kolo rowów z kokrzywami to tez mi sie krzywi ze czuje krzaki, teraz rosliny kwitna i można sie pomylić

15. Nie wiem po co stworzyłeś ten temat, aby się pochwalić, że jesteś złodziejem i komuś krzaczki ukradniesz? To, że ktoś Cię okradł nie oznacza, że Ty masz kraść, ale zrobisz jak zechcesz... Tak jak pisał Zalegalizowany, piszesz, że frajerska dzielnica, a sam jesteś frajerem.

• Lubie to x 1
  16. może jebać zielskiem na 100km... ;)

17. LastNinja

to jest jakiś buc albo trol bo najpierw pyta na jaką odległość czuć a potem że od 5 lat uprawia.Dziwne że przez 5 lat nie posiadł owej wiedzy. a najprawdopodobniej jest jak napisał damiano, kolo coś poczuł i chciał sie pochwalić żeby uwagę przyciągnąć.

18. a żeby CI łapy uschły

19. LastNinja

A teraz każdy kto ma spota blisko jakiegoś kanału bierze widły i jakiegoś bejzbola i idzie go pilnować pewnie :P

20. no i żeby mu dojebali ;] łapy połamali to by miał nauczke :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...