Zmęczenie

adron3 26.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. adron3

  adron3 Tuptuś

  Od jakiegoś czasu odczuwam duże zmęćzenie i nie wiem czym jest to spowodowane. Sen nie pomaga :(
   
 2. Żwirek

  Żwirek Błyskotlwy

  Do rodzinnego konowała po skierowanie na podstawowe badania krwi i moczu
   
  • Lubie to x 1
 3. Pewnie ludzie z którymi mieszkasz dosypują ci coś do jedzenia. Chcą cie otruć? ciekawe....
   
 4. Roject

  Roject Kumaty

  Mam to samo od długiego czasu, fizycznie jestem zdrowy w 100%. Chętnie poznałbym opinię na ten temat kogoś kto miał przewlekłe zmęczenie i z tego wyszedł. Kiedyś czytałem artykuł na ten temat, jak znajdę to zapodam.

  //edit
  Artykuł z czasopisma Świat Wiedzy 5/2015

  https://forum.nasionakonopi.pl/galeria/thumbnails-968.html
   
  Last edited: 26.01.2018
 5. może ta ponura pogoda na ciebie tak wpływa?
   
 6. zder

  zder Tuptuś

  Może się na to składać bardzo wiele rzeczy
  stres
  problemy z hormonami
  Ale również problem z wątrobą. Wątroba sama w sobie nie bolli jednak jeśli coś jest z nią nie tak to może dawać rózne objawy w organizmie. Jednym z nich jest włąsnie chroniczne zmęczenie. Jeśli dochodzi do zatrucia wątroby to narząd ten musi wykonywać dwa razy tyle pracy. A w koncu musi skądś brać energię, która jest do tej pracy konieczna. Co nie?
  http://kobietapisze.pl/choroby-watroby-a-zmeczenie/2017/10/19/
   
  • Lubie to x 1
 7. bonus921

  bonus921 Kumaty

  Mam to samo tylko ze mało śpię moze przez to :wyjebane:
   
 8. 2515

  2515 Zagubiony

  To przez brak energii, spowodowany przez prawdopodobnie jakaś infekcje w organizmie (bakterie, grzyby......), wyniszczająca walka na poziomie komórkowym :wisielec:.... a może to zwykłe niedotlenienie, weź sobie parę głębszych wdechów i poczuj się lepiej, :rastaman::rastaman: ale przyznam że przyczyn może być wiele.... bez wnikliwych badań żaden :kaplan::kaplan::kaplan: nie pomoże raczej.
   
 9. starmilks

  starmilks Tuptuś

  Polecam krótkie drzemki. Jeśli do końca dnia jest jeszcze daleko, 25-minutowa drzemka około 6-7 godzin przed godziną, w której zazwyczaj kładziemy się spać, potrafi świetnie podładować nasze baterie.

  No i dobre efekty daje wąchanie rozmarynu. Według jednego z badań osoby, które wąchały rozmaryn, poradziły sobie na testach lepiej niż grupa, która wąchała wcześniej lawendę i ta, która nie wąchała nic.

  Zerknij sobie tutaj: evita.sklep.pl
  W tym sklepie zielarskim dostaniesz takie zioła.
   
 10. Pierdolicie... Ruch, spacery i odpowiednie godziny snu regularne i to tyle niepomaga? To panie nie zakuwaj głowy z samego rana
   
 11. v3nom

  v3nom Użytkownik

  mistrzu wiesz że starmilks i adron to ludzkie 'boty' które piszą tu tylko posty z kryptoreklamami ?
  jeden pisze posta a drugi wchodzi w temat z odpowiednio przygotowanym linkiem, oczywiście jest to ogromne multikonto w skład którego wchodzi więcej niż jeden użytkownik...
   
 12. Czyli mówiąc wprost to zwykłe luje jeban... e.!zaglądam tu by zasięgnąć porad ewentualnie sam udzielić porady, a boty, kryptoreklamy? Panie ja nawet k... Niewiem co to!Ale spoko dzięki...
   
 13. Technik1

  Technik1 Tuptuś

  Porad możesz zasięgać ale tylko w temacie konopnym a każdy inny o jakimś zmęczeniu czy odzieży jezdzieckiej to typowe reklamy
   
  • Lubie to x 1
 14. Czy ja wiem, czy na pewno reklamy?Ja o tym, że mogę być chory, dowiadywałem się z forum motoryzacyjnego, gdzie jeden użytkownik opisywał swoje problemy ze zdrowiem. U mnie wyglądało to podobnie, zmęczenie też było jednym z objawów. Było to jakieś nakierowanie, jednakże u mnie sobie nie poradzili lekarze ze znalezieniem przyczyny, dopiero onkolog znalazł pole do popisu dla siebie.
   
 15. U wielu osób chroniczne zmęczenie jest spowodowane niedoborem mikroelementów oraz witamin. Na przykład niedoborem magnezu. Magnez odgrywa dużą rolę w wytwarzaniu i magazynowaniu związków energetycznych niezbędnych do funkcjonowania całego organizmu. Odpowiedzialny jest także za dostarczenie energii w postaci glukozy dla komórek nerwowych mózgu, oraz za zmniejszenie ich pobudliwości, stabilizując przez to pracę układu nerwowego. Nie jest to drogi suplement https://www.aptekagalen.pl/preparaty-magnezu Tak więc moim zdaniem nie ma się tutaj co zastanawiać.
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...