Zmęczenie

adron3 26.01.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. adron3

adron3 Tuptuś

Od jakiegoś czasu odczuwam duże zmęćzenie i nie wiem czym jest to spowodowane. Sen nie pomaga :(

2. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

Do rodzinnego konowała po skierowanie na podstawowe badania krwi i moczu

• Lubie to x 1
  3. Pewnie ludzie z którymi mieszkasz dosypują ci coś do jedzenia. Chcą cie otruć? ciekawe....

4. Roject

Roject Kumaty

Mam to samo od długiego czasu, fizycznie jestem zdrowy w 100%. Chętnie poznałbym opinię na ten temat kogoś kto miał przewlekłe zmęczenie i z tego wyszedł. Kiedyś czytałem artykuł na ten temat, jak znajdę to zapodam.

//edit
    Artykuł z czasopisma Świat Wiedzy 5/2015

https://forum.nasionakonopi.pl/galeria/thumbnails-968.html

Last edited: 26.01.2018
  5. może ta ponura pogoda na ciebie tak wpływa?

6. zder

zder Tuptuś

Może się na to składać bardzo wiele rzeczy
    stres
    problemy z hormonami
    Ale również problem z wątrobą. Wątroba sama w sobie nie bolli jednak jeśli coś jest z nią nie tak to może dawać rózne objawy w organizmie. Jednym z nich jest włąsnie chroniczne zmęczenie. Jeśli dochodzi do zatrucia wątroby to narząd ten musi wykonywać dwa razy tyle pracy. A w koncu musi skądś brać energię, która jest do tej pracy konieczna. Co nie?
    http://kobietapisze.pl/choroby-watroby-a-zmeczenie/2017/10/19/

• Lubie to x 1
  7. Mam to samo tylko ze mało śpię moze przez to :wyjebane:

8. 2515

2515 Tuptuś

To przez brak energii, spowodowany przez prawdopodobnie jakaś infekcje w organizmie (bakterie, grzyby......), wyniszczająca walka na poziomie komórkowym :wisielec:.... a może to zwykłe niedotlenienie, weź sobie parę głębszych wdechów i poczuj się lepiej, :rastaman::rastaman: ale przyznam że przyczyn może być wiele.... bez wnikliwych badań żaden :kaplan::kaplan::kaplan: nie pomoże raczej.

9. starmilks

starmilks Tuptuś

Polecam krótkie drzemki. Jeśli do końca dnia jest jeszcze daleko, 25-minutowa drzemka około 6-7 godzin przed godziną, w której zazwyczaj kładziemy się spać, potrafi świetnie podładować nasze baterie.

No i dobre efekty daje wąchanie rozmarynu. Według jednego z badań osoby, które wąchały rozmaryn, poradziły sobie na testach lepiej niż grupa, która wąchała wcześniej lawendę i ta, która nie wąchała nic.

Zerknij sobie tutaj: evita.sklep.pl
    W tym sklepie zielarskim dostaniesz takie zioła.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...