Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich w przydomowej szklarni

GoHan 11.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. GoHan

  GoHan Zagubiony

  Wałbrzyscy policjanci zlikwidowali, dopiero co założoną, uprawę konopi indyjskich. Zatrzymany przez nich mężczyzna umieścił 109 sadzonek w przydomowej szklarni swojego ojca. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany, odpowie przed sądem. Mężczyzna już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
  Funkcjonariusze Wydziału Prewencji wałbrzyskiej Policji, w wyniku podjętych działań, zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Według posiadanych przez policjantów informacji, nielegalną uprawę miał prowadzić 34-letni mężczyzna.

  Na miejscu, podejrzenia policjantów potwierdziły się. W przydomowej szklarni funkcjonariusze ujawnili 109 młodziutkich krzewów konopi. Jak się okazało mężczyzna, wykorzystując nieobecność swojego ojca, przeniósł roślinki z pokoju, w którym je przechowywał do szklarni, gdzie miały dużo lepsze warunki.

  Podejrzany został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli również krzewy konopi. W czasie przesłuchania 34-latek przyznał się do uprawy. Tłumaczył się policjantom, że susz z konopi chciał dodawać do tytoniu, aby polepszyć smak skręcanych własnoręcznie papierosów.

  Za przestępstwo, o które mężczyzna teraz jest podejrzany, odpowie on przed sądem. Przypomnijmy, że świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalną uprawę konopi grozi kara do 3 lat, a w przypadku gdy uprawa może dostarczyć znacznej ilości ziela konopi, nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

  INFO: http://policja.pl/pol/aktualnosci/1...konopi-indyjskich-w-przydomowej-szklarni.html
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Podobne tematy - Zlikwidowana plantacja konopi
 1. Viator
  Odpowiedzi:
  3
  Odsłon:
  375
 2. Al Bundy
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  339
 3. Al Bundy
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  321
 4. Al Bundy
  Odpowiedzi:
  0
  Odsłon:
  238
 5. p0werful str0ng
  Odpowiedzi:
  4
  Odsłon:
  444
Loading...