1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Złapany z baniakami z wodą

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez bradpitt w dniu 06.06.2018

1. bradpitt

bradpitt Błyskotlwy

Siema
    Macie jakieś przygotowane wymówki w razie gdyby ktoś złapał Was w drodze do spota z 2x5l wody? :)

2. Lanrete

Lanrete Zagubiony

Powiedz ze wujkowi pekla chlodnica w traktorze i idziesz przez pola do niego, a ze dzierzawi to pole a ty nie tutejszy ogolnie pierdolnietego trzeba udawac.

3. Magson

Magson Geniusz

Ta... "Nie widzicie, że jest susza>" Trzeba ptakom do koryta wody nalać... haha

4. Gandalf.

Gandalf. Expert

Trenujesz do obozu survivalowego i biegasz z obciążeniem i ciskasz pompki co ileś z obciazeniem , po co szukać wyszukanych pomysłów które mogą pogorszyc sprawę

2515 and Moonweed like this.
  5. szfagier

szfagier Wiedza nadprzyrodzona

Ale dwie 5 idzie ukryć bez problemu chyba nawet w plecaku większym się zmieści albo moje ulubione niezawodne torby z biedry hehe tam trzydziestka wchodzi na styk :)

6. OUTsider

OUTsider Forumowy guru

Ja poświęciłem w tym sezonie dwie noce, podjechalem w nocy autem z pelnym bagaznikiem wody, schowalem to w krzaki kilometr od spota, i teraz zawsze jak ide to se biore do plecaka i baja. Trzeba byc jak ninja.

Lanrete and Adamus10 like this.
  7. Mroczny

Mroczny Weteran

Jak ktoś się dojebie powiedz że masz ostrego kaca i suszy cię jak dzika po żołędziach:)

8. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Jak jechałem na spoty robić sadzawkę i na drugim spocie beczkę stawiałem to miałem największy dylemat co powiem jak ktoś spyta o moje wyposażenie.

Na tylnym siedzeniu beczka a w bagażniku łopata,z 200L ziemi i czarne worki a auto z przyciemnianymi szybami. Jeszcze z pod klapy bagażnika mogła wystawać zakrwawiona noga. Zero przypału ;p

9. 2515

2515 Forumowy guru

Hhehe... no czasem trzeba walić głupa i tyle.
    Ale czemu ktoś miałby wiedzieć że wodę wieziesz na spot, a nawet gdyby ? Odpowedź jest prosta, to woda dla ciebie.

Beczka miała być na ziemię, ale tylko parę worków jej zabrałeś, bo byłeś w lesie po trochę ziemi do ogródka, bo w lesie dobra ziemia jest...
    Problem tylko z ta zakrwawioną nogą, nie wiem... cofałeś, poczułeś jak w coś uderzyłeś... nie sprawdzałeś tego, pojechałeś dalej... musiała się przyczepić...hehe.

Last edited: 07.06.2018
    lakazs and Wielki Zdrowy Topas like this.

nasiona marihuany, nasiona konopi