Ziemia, nawozy, kebab...

JennyFerry 19.01.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

cześć forumowicze, mam do Was kilka pytań. Chciałbym w tym roku mieć ładne panienki <jak każdy>, ale nie mam zbytnio wiedzy a tym bardziej doświadczenia z tymi nawozami. Stosowałem zawsze huma na weg i na flo planton i to wszystko. Teraz chce 100% organic i trochę lepsze nawozy. No to tak będzie to outdoor i auto.
    Ziemia: BioBizz All Mix vs BioBizz LightMix
    Nawóz na weg: BioBizz Bio-Grow
    Nawóz na flo: BioBizz Bio-Bloom
    Te dwa nawozy to na pewno i tu mam zagwostke co do tego. Czy stosować w czasie flo i wega BioBozz Acti-Vera oraz Alg-A-Mic i na flo do tego bioblooma jeszcze topmaxa od BioBizz? Czy na przykład zamiast top maxa canna pk13/14?
    Poprosiłbym o radę odnośnie ziemi i zestawu który sprawdzi się bardzo dobrze. BioGrow i BioBloom na pewno musi być. Jest jeszcze bio heaven ale cenowo trochę sporo.
    Poproszę o porady i o opinie z własnych doświadczeń. :)) Stosował ktoś BioBizz LeafCoat?miałem jakiś tam epizod ze szkodnikami i zastanawiam się czy uchroni maleństwa :D

2. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Ewentualnie jaki zestaw biotabsów byście polecili?

3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Dobre przygotowanie ziemi/obornik,kurzak,fish+bone+blood /I faze wegetacji masz z glowy jesli chodzi o papu.Na flo mozesz sie wspomagac biobloom-em I topmax-em.Nie widze potrzeby aby wydawac spore pieniadze na nawozy skoro ,jak sam piszesz masz male doswiadczenie.Przygotowanie odpowiedniej ziemi zapewni roslinie odpowiedni start oraz przelozy sie na plony.

PS.Ja uzywalem:Guerrilla Tabs

• Lubie to x 1
    Last edited: 21.01.2019
  4. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Właśnie pewien użytkownik mnie przekonał to tych tabsow, dzięki Ninja!
    Jak sprawdziła Ci się taka organiczna uprawa? Jak wyglądały topki, zdrowie rośliny czy miała jakieś niedobory, choroby

5. marcopolo

Bylem zadowolony.Niedobory jakies byly,ale to raczej z mojej winy.Topki I ogolnie kondycja roslin byla zadowalajaca,zreszta wszystko jest w FR.

• Lubie to x 1
  6. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Ogarnalem Twoja FR i kilka pytań. Nie leciałeś na samych tabsach tam gdzie je dałeś? I widziałem ze dorzucales tabsy. Nie powinno się na początku włożyć z 4 szt i potem nic? No i gdy kwitnienie to ten juice co jest w zestawie

7. marcopolo

Kilka roslo na mineralnych,ale tabsy dawalem 2-3 sztuki na start I po jakims czasie dolozylem po 2 szt. na flo uzywalem organicznego PiK.

• Lubie to x 1
  8. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Stosowanie na początku 4 tabsow a na początku 2 potem 2 jest bez różnicy? Tak pytam ze względu ze w poradnikach było 4 na początku, a może lepiej tak jak Ty robisz

9. marcopolo

Zalecane dawki dotycza uprawy w doniczkach,a uprawiajac pod sloneczkiem medium jest nieograniczone,wiec uwazam za bezcelowe podawanie 4 szt na starcie.Jesli odwiedziles FR,to zapewne wiesz ze podloze przed wysadzeniem bylo wzogacone nawozami organicznymi,wiec uzalem ze 4 szt na start to duzo.

• Lubie to x 1
  10. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Zgadza się widziałem, a jak będę dawał bio bizz light mix wiec dac 4 na początek? We wiadrach będą. Czy lepiej może all mixa dac

11. marcopolo

Jesli masz w planach wiaderka,to uzyj ziemi allmix,jest bardziej zasobna w skladniki odzywcze.

• Lubie to x 1
  12. JennyFerry

JennyFerry Tuptuś

Dzięki, a jeśli wezmę all mixa to wrzucać na początku 4 tabsy czy najpierw dwie a po jakiś 20dniach kolejne dwie

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...