1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Zielone Chmury. Sezon / Pafy / Afy :)

Dyskusja w dziale Fotorelacja Outdoor 2018 rozpoczęta przez Kitty Forman w dniu 13.06.2018

1. Kitty Forman

Kitty Forman Moderator Moderator

Hehe, no toście mnie połechtali ;d
    Dzięki!
    Szczerze Wam powiem, że sama jestem zaskoczona, i to bardzo hehe, efektami tego ouciszcza.
    Jeszcze troszkę, oby jeszcze troszkę farta i będę świętować koniec.
    Utocze gigantycznego dźoja, zjaram i zasnę na trymie haha
    Pozdro Siostry i Bracia Konopni ;d

Ryjek and Bakłażan288 like this.
  2. Kitty Forman

Siemka!

Stała się rzecz bardzooooo smutna.
    Spot mój kochany, padł ofiarą
    PIER****NEGO HURAGANU!

Królowa moich krzaków, amnezja, padła, na cztery strony świata.
    Nie tylko zresztą ona. Połamało, pokręciło, tylko brakowało, żeby latająca krowa nasrała na to z góry.

No. Początkowo w akcie załamania chciałam rzucić już to wszystko w cholerę, ale suma summarum ja się przecież nie poddaję, więc znowu poszłam palować i ratować co się dało, a nie wszystko się dało.. Płakałam tam kurde normalnie.

Jedenego Caramelo złamało w pół, tak złamało, że nie było opcji sklejać. Poszedł pod kosę. Nawet prawie dojrzał, bo trichomy w przewadze mleczne, i brązowe. Ale spuchł to by jeszcze z pewnością. Trzy pałki zostały na złamanym kikucie hehe, bo on większość miał wysoko.

Wyszło z niego 1300 gram mokrego bez żadnych łodyg.

Anezja.. Tu tylko siąść i płakać.
    Jedna odnoga odpadła całkiem, wisiała na korze. jedna jest nienaruszona, dwie dobrze się trzymają łodygi, ale no, jak na zdjęciach..
    Podparłam te dwie łodygi, wygląda, że żyją, zobaczymy.

A kwieciszcze ma takie..

Drugi Carmel stracił dwie niewielkie gałęzie. Zasłupowany po wywrotce stoi jak słup hehe.

Critical Bilbao zadrutowany, stracił też tylko dwie gałęzie, przetrwał.

O dziwo, AK47 jak sobie taki pochylony był, tak jest, zupełnie huraganem niewzruszony.. Jemu jedynemu, i odratowanemu którego zaraz pokażę, nie stało się absolutnie nic. Fryzjera miał kilka dni temu. Przystojniak się zrobił hehe ;d

A to jest Critical Bilbao, który mi się też wywalił, już jakiś czas temu, jedna noga umarła, a druga żyła, więc podparłam i dałam szanse. Sobie tą łodygę przerobił, zrobił nowe połączenie, i zasówa prawie równo z siostrą. Fryzjera dostał dla odciążenia, i wygląda, że też jeszcze swoje co nieco da ;d

To by było na tyle.
    Koniec upa hehe.
    Pozdro Konopni!!

3. Bakłażan288

Bakłażan288 Użytkownik

Kurwa pierdolone wiatry takie piękne sztuki połamało,współczuję;(

Kitty Forman likes this.
  4. uho667

uho667 Moderator Moderator

no nic ,na nastepny out na vega dasz wentylator mieszajacy zrobic ci silne mocne lodygi i zaden wiaterek mu nie straszny hehe ,a tak serio jak tak wieje to zapach ziolka musi sie daleko niesc oj musi pozdrowki wiadro i fartem

Kitty Forman likes this.
  5. Kitty Forman

Na przyszły rok, to trójnóg od małego każda dostanie, puszcze je ładnie w tym i nie będzie takich akcji ;d A się zastanawiałam, się zastanawiałam nie raz na huk outowcom amełykańskim itp te siatki takie dookoła, to już wiem aż za dobrze haha

Zapach, no może i gdzieś tam leci.. no ale mam nadzieję, nikt nie wywęszy hehe (oby oby tfu tfu tfu, hehe) ;d

uho667 likes this.
  6. :< żle niedobrze się stalo :(

boze a ja mam esy i durbany ponad 3 metry ale w sobote bylo oki
    to teraz się zmartwiłem troszku;>

Kitty Forman likes this.
  7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

No pech jak uj. Ale nie ma tego złego. Przynajmniej nikt Ci ich nie zajebał albo nie wpierdolił jakiś zwierz. Masz 1300g mokrego turbo towaru dziewczyno! Tak do tego podejdź. A gówno chodzi po ludziach i chodzić będzie zawsze ;d

Kitty Forman likes this.
  8. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

upload_2018-9-25_13-24-51.png
    Ooo kurwa...!
    Na ścinkę to z siekierą czy piłą pojdziesz? ;d ;d

Kitty Forman likes this.
  9. Kitty Forman

U mnie rzecz zadziała się najprawdopodobniej z niedzieli na poniedziałek, wiało okrutnie, drzewa powywalało, wszędzie gałęzie, serio krajobraz jak po jakimś huraganie, wszystko zmaltretowane. Trzymam kciuki żeby Twoje tam ocalały!!!

Heniu, ja tam jeszcze więcej wycisnę ;d Sezon wciąż trwa, walka to walka, ale wciąż są żywe hehehe ;d

Mam tam i piłę i siekierę, to się zobaczy czym będzie lepiej szło haha

Pozdro Chłopaki ;d

10. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Wiadro dupa cała i kilo zioła nie wypada narzekać natura szczodra i trzeba jej podziekować ;d
    Out ma jeden minus , polegamy na warunkach naturalnych ale patrz na plusy tej histori i doświadczenie jakie zebrałaś które wykorzystasz w przyszłym roku !

Piekne smaczne kwiaty

Heniekzbagien and Kitty Forman like this.
  11. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

12. Kitty Forman

Siemka!

Czas zakończyć i podsumować. ;>

Amnezja Lemon Paf.

Połamało ją, przeżyła bez jednej nogi, dojrzała, plecha nie zjadła, wyschła i dała 370 gietów suszu ;d

Jestem z niej dumna hehe ;d

SMOŁK RAPORT:

PO AMNEZJI CZUJĘ SIĘ O TAK: ;d

Critical Bilbao GGS.

No ten to był wariat. Mój rekordzista, masakrator no cóż hehe.
    Bilbuś miał 3.5 metra. Dał 455 gram suszu ;d

SMOŁK RAPORT:
    PO BILBUSIU TO COŚ W TYM STYLU: ;d

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Omatko jakie drzewa....

Kitty Forman likes this.
  14. uho667

uho667 Moderator Moderator

wiaderko szacunk ludzi ulicy kibicowalem tobie caly czas i jak widze nie na marne jedna z lepszych fotoreleke bynajmniej do nauki dla nowych niedoswiadczoncyh userow cannaboidow pozdrawiam i zycze duzo smacznego

Last edited: 06.11.2018
    Kitty Forman likes this.
  15. BonusTHC

BonusTHC Tuptuś

Pozazdrościć topów :)
    Gratulacje !

Kitty Forman likes this.
  16. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Super fotorelacja no i niezły zapasik będziesz miała ;) Mi też wyjdzie podobnie,ponad 2,5kg będzie a maroki jeszcze na oucie i nawet nie pleśnieją, jutro pójdą pod kosę :)

Kitty Forman likes this.
  17. Bakłażan288

Bakłażan288 Użytkownik

Ohoho zajebisty wynik, zajebiście otrymowane gratuluje :o

Kitty Forman likes this.
  18. Ghost Rider

Ghost Rider Forumowy guru

No z tym trymowanie to mega zabawa. Na poczatku tak sie trymuje potem troszke bardziej po lepkach i tak pojdzie ;)

Zazdroszcze tej mega zajawki jaka jest na poczatku przygody grow.

Smacznego

Kitty Forman likes this.
  19. Ryjek

Ryjek Weteran

super wyszło! =) mimo sporych strat przez grady, pleche i wichry.. Ale najważniejsze że nikt nie zajumał.. Cholernie szkoda tych, którzy napracowali się tyle co Ty, a na koniec zostali z niczym..
    Tak więc moje gratulujejszyn! hehe Miło było mi być kilkukrotnie gościem tego spota =)) magiczny klimat =))
    Pięknie wyszedł projekcik

Kitty Forman likes this.
  20. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Kitty,rozumiem ze koniec zabawy w tym roku??? Uwazaj aby Ci pluca nie wysiadly I do nastepnego:)

Kitty Forman likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi