Zielona nalewka

Michaall 08.10.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. ProrokX485X

ProrokX485X Zagubiony

Lekarstwo heheh
    a ja to chcialem na impeze zabrac jak juz zrobie

2. PanBadura

PanBadura Użytkownik

Zastanawiam się czy jakiś efekt by to dało wrzucając te odpadki i przytopowce na cichą fermentację do piwa. :niewiem: A może właśnie bardziej podczas gotowania? :gotuje:

3. ProrokX485X

ProrokX485X Zagubiony

warto sprawdzic

4. Ile trzeba wypic zeby siekla fazka?
    Bania jest porownywalna do masla?

5. 2515

2515 Zagubiony

Po jakim czasie jest już gotowa do wypicia ? Bo robić będę według własnego przepisu z dodatkiem ziół..... i MJ oczywiście.

6. Partyzant2k17

Partyzant2k17 Zagubiony

Bulion nie wiecej niz 2 kieliszki, bo bania Cie moze przerosnac, najlepiej stopniowo zaczac od kieliszka, odczekac 20min i dopiero 2 jak trzeba :D:

SLP jak wszystko sie przefermentuje i przegrzyzie to po tygodniu mozna probowac, a im dluzej stoi tym lepiej i nie straci to na mocy a nawet jej przybedzie :)

pozdro

7. 2515

2515 Zagubiony

Chodzi ci o to że, gdy jest już gotowa po tygodniu to, powinna jeszcze leżakować w piwnicy, przez jakiś czas?

8. ZjaranyRasta

ZjaranyRasta Tuptuś

a co sadzicie żeby taki koncentrat rozrobić w bazie liquidowej ?
    wiadomo koncentrat super sprawa też można jarać(pić itp) na czysto ale to wypali mózg i nie da rady po czymś takim cokolwiek robić a ja jak pale to żyje normalnie prowadzę auto idę do pracy i nikt nic nie wie o moim stanie chociaż raz był przypadek że tak mi wiadro weszło na mordę że aż musiałem powiedzieć że mi babcia umarła dlatego wyglądam na płaczącego ale wracając może ktoś z Was już rozrabiał i wie coś na ten temat ?
    Szczerze wole wydać tysiaka na zioło i zrobić sobie taki np konopnoarbuzowy liquid niż palić przypałowe (w naszym głupim kraju) blunty itp a nawet co do ilości "buchów" taki liquidzik może się bardziej opłacać bo dwa czyste buszki i starczy
    Jeżeli jemu z chyba 60g wyszło 10 mililitrów i to jest 100% czystego koncentratu to przy rozrobieniu 50/50 wychodzi 2 liquidy po 10ml każdy 50% "thc" przynajmniej w moim przypadku daje to ponad miesiąc palenia oczywiiście gdy rozrobimy 10ml "thc" z 20ml liquidu daje 33% mocy co dla mnie będzie wystarczającym kozakiem który starczy mi na 2,5 może 3 miesiące . I zamiast spalić 10g w tydzień na co wydam 250zł wydam 1200zł ale na 3 miesiące . oszczędność grubo ponad 50 % :)

9. 2515

2515 Zagubiony

Ale nalewka przy leżakowaniu zyskuje tylko na smaku.
    Muszę jakiś przepis złożyć...... ale nie chcę aby to był likier, choć w sumie muszę to przemyśleć jeszcze.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...