Zestaw sypkich/granulowanych nawozów organicznych na out

egonTSC 13.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, potrzebuję kompletny organiczny zestaw nawozów na out w formie sypkiej lub granulowanej itp.
    Czy
    Zestaw Bio Tabs (Bactrex, Mycotrex, BioTabs, Orgatrex, Startrex)

Lub

Complete organic Biomix (Organiczny mix stworzony przez Bio Grow w kooperacji z Femeg GK Organics. Proszek Guanokalong jest wzbogacany produktami GK Organics : proszek z wodorostów, popiół palmowy, proszek z nasion bawełny, sproszkowane ryby i lawa wulkaniczna)

nada się na out? Który polecacie? zaciekawił mnie ten zestaw Complete organic Biomix, chciałbym żeby był to zestaw na "wypasie" a więc co mógłbym do tych zestawów dołożyć ? Jakiś polepszacz smaku od Guanokalong? Boostery,stymulatory itp?

Zastanawiam się też nad mikoryzą Plant Success Great White Premium (Zawiera 16 gatunków grzybów mikoryzowych, 14 gatunków bakterii i 2 gatunki trichodermy) co o tym myślicie?

2. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Wiem ze chcesz na maxa zatroszczyc sie o swoje podopieczne,ale moim zdaniem wystarczy odpowiednio przygotowac ziemie przed sadzeniem dodajac kurzaka oraz mieszanke fish & blood & bone meal I na poczatek fazy wegetacyjnej wystarczy,nastepnie mozesz uzyc samych biotabsow a podczas flo organiczne PiK I powiem Ci ze bedzie rownie dobrze jak z zestawem wypasionych nawozow.

• Lubie to x 1
  3. Dzięki za info, ten kurzy obornik to obojętne jaki czy coś konkretnego ? Tak samo fish, blood, bone jest jakaś konkretna firma? Ile dni po wymieszaniu ziemi na spocie(i kupnej) z tym co wymieniłeś można wsadzać roślinki? Mniej więcej w jakich proporcjach to mieszać ?
    A tych Bio Tabs kiedy mam użyć ? Same tabletki czy te bactrexy startrexy itd też?

4. no kurzaka wczesniej musisz dac ja dawalem na jesien ,a kupisz go w kazdym sklepie ogrodniczym proporcje masz na opakowaniu

• Lubie to x 1
  5. redisTUO

redisTUO Tuptuś

przesypujac kurzaka do reklamówki sztachlem sie pyłem, prawie umarlem. załóż maske to niebezpieczna substancja :D:

• Lubie to x 1
  6. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Kurzak granulowany,firma obojetna/maja podobne N-P-K/.Minimalny okres przed sadzeniem to ok.3 tygodnie,ja dawalem ok. 3-4 tygodnie przed sadzeniem.Co do dawkowania,dolek o wymiarach+- 50x50cm sypalem ok.1/2 garsci,oraz ok.2-3 lyzek stolowych fish&bone…, Bio Tabsy polecialy do ziemi po ok.6-7 tygodniach od wysadzania.
    Bacterexy itp,mozesz sobie darowac.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...