Zestaw growbox

Sikor64 24.09.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, mam zamiar kupić growbox cały zestaw z oświetleniem, wentylacja, polecacie jakiś z allegro do max 800-900zl , czy lepiej sam growbox i reszta osobno?

2. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Moim zdaniem najlepiej dobrać wszystko osobno. I nie bierz z allegro. Napisz lub zadzwoń do jakiegoś sprawdzonego growshopu, doradza Ci na pewno i dadzą spory rabat..

3. Znalazłem www.sensishop.pl jakbyś mi doradził może być PW co kupić oprócz growbox bylony super

4. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Może jeszcze wybrać odmiane wychodować i wypalić za ciebie?

• Lubie to x 1
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Menciu. Wbij sobie na pierwszy lepszy growshop i wejdź w zakładke - gotowe zestawy. Tam jak na dłoni będziesz miał rozpiske wszystkiego co potrzebne. Następnie użyj narządu który masz w czaszce, i zmodyfikuj sobie taki zestaw po swojemu, następnie napisz do sklepu maila co by Ci ten zestaw wycenili bo napewno zjadą z ceny jak weźmiesz hurtem wszystko. Tyle w temacie. Pozdro.

6. W mojej ocenie taką fajną ofertę na tą chwilę mają w https://maxgrowshop.pl/. Dobrze zorganizowany sklep, ze sporą dawką propozycji więc jak zainteresujesz się ofertą to myślę, żę również dla siebie wszystko co potrzebne znajdziesz.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...