Zestaw growbox - na start

wlodek1916 27.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Nawet nawet . Ogarnij sobie coś do pomiaru ph , na pewno pomyśl o programatorze cyfrowym a nie analogowym . Pewien nie jestem bo mam podobnego boxa i jeszcze nie ruszyłem ( kwestia dni ) i celuję w 3 rośliny . Myślałem o 4 ale zrobię chyba butlę na CO2 więc polecą 3 automaty . Pozdro 8)

2. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Na początek polecam poczytać forum. Ze zrozumieniem poczytać. Przejrzeć polecane sklepy typu flora i fauna. Napisać do sprzedawcy i z nim się dogadać.

3. Tuptus masz kogoś konkretnie na myśli?

4. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Zestaw nawet fajny

Wiatrak głośny i średni jakościowo i brakuje mieszającego no i stówkę albo dwie byś zaoszczędził jak byś dobrze poszukał i kupił to wszystko osobno

5. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ogólnie jakąś chujowa moda na zestawy uprawowe na forum ostatnio weszła:) po co brać co dają jak można trochę się zainteresować i samemu złożyć lepszy zestaw

6. jaki odstęp powinien być między rośliną a lampa ?

7. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Taki żeby rośliny się nie wyciągały od niedoboru światła a żeby nie miały za gorąco...do tego nie za nisko żeby światło miało jak się dobrze rozproszyć...reszta zależy od rodzaju oświetlenia...jak panel led wielkości całego boxa to może być nisko bo światło i tak się równo rozproszy a jak jeden hps to wyżej żeby nie bylo szczytom za gorąco i żeby światło lepiej rozproszyć...a najlepiej to tak jak ze wszystkim innym...obserwować planty i ustawić tak żeby było dobrze:)

8. Będę widział że roślina sie wyciąga? Bo tyle to wiem żeby bylo dobrze :D

9. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Będziesz widział...sama łodyga rośnie do góry w poszukiwaniu światła a roślina się nie rozwija

10. Ok, jak zacznę to bede pytał a ile czasu nasionka potrzebują żeby zaczęły kielkowac czy różnie to bywa ?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...