1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

żegnaj wolna Polsko ?

Dyskusja w dziale Polityka rozpoczęta przez Gandalf. w dniu 10.09.2017

1. Gandalf.

Gandalf. Expert

Co za gnoje w tej komisji ...
    Decydowac to oni moga , ale swoimi gaciami .

"Komisja Europejska zagroziła Polsce i Węgrom i Czechom, pozwem do unijnego Trybunału Sprawiedliwości jeśli w nadchodzących tygodniach nie przyjmą uchodźców podzielonych między kraje UE w ramach relokacji. Kilka tygodni temu Bruksela rozpoczęła przeciwko Polsce drugie etap postępowania o naruszenie unijnego prawa. "

"Jeśli - jak powiedział komisarz do spraw migracji Dimitris Awramopulos - Polska nie przyjmie w najbliższym czasie uciekinierów z obozów w Grecji i we Włoszech, wtedy Komisja przejdzie do trzecie etapu, czyli wyśle pozew do unijnego Trybunału. U"

http://www.polskieradio.pl/130/5925...unalu-za-odmowe-przyjecia-uchodzcow-Komentarz

4 people like this.
  2. Fubar

Fubar Wiedza nadprzyrodzona

Że się tak wyrażę: a niech spierdalają :)

5 people like this.
  3. TheSpecialOne

TheSpecialOne Banned

https://m.youtube.com/watch?v=JfqU-aawVKA

Tak jak powiedzial ten typ w kilku filmikach...wole do konca zycia jesc suchy chleb ze smalcem niz pozwolic wpuscic to bydlo do polski...tu chodzi o nasze pokolenia :) polecam subskrybcje ;d:

6 people like this.
  4. starynowy

starynowy Forumowy guru

2 people like this.
  5. 2515

2515 Forumowy guru

Już nie mogę się doczekać rozpadu uNI.......niech spierdala na drabinę prostować swoje banany. Polska przecież przyjmuje Ukraińców czy unia tego nie widzi..... a to że nie chcę przyjąć pewnej grupy z bliskiego wschodu to, sprawa myślę o charakterze bardziej społecznym, w trosce o bezpieczeństwo.
    Polska, Czechy, Węgry, UK to chyba jedyne kraje które myślą samodzielnie. To chyba dobry moment na utworzenie nowej koalicji.....

2 people like this.
  6. Stary Zgreed

Stary Zgreed Wiedza nadprzyrodzona

Ja bym radził jeszcze poczytać o konsekwencjach nie przyjęcia uchodzców...i kto za to zapłaci.

7. benger

benger Weteran

Powinniśmy się wyjebać na zachód - polexit ( merkel i makron) i współpracować na lini północ - południe...

1 person likes this.
  8. qylie

qylie Autorytet

A wystarczyło przyjąć kilku jak zrobiły to czechy i siedzieć cicho zamiast wymachiwać szabelką. Dziwne, że dopiero teraz nam grożą karami.

9. marcopolo

marcopolo Weteran

Tylko oby to nie byla koalicja wzorem z 1939 roku,mase zapewnien,traktatow,duzo gornolotnych slow,a gdy przyszlo co do czego,to sami wiemy jak to sie skonczylo:Piwo:

3 people like this.
  10. 2515

2515 Forumowy guru

O to właśnie się rozchodzi kolego, że unia narzuca coś, bez wcześniejszego porozumienia z członkami.... brakuje wspólnej polityki w pewnych kwestiach.....a potem nakłada kary za, nie wywiązywanie się z postanowień więc, pierdole taką unię fuckoff

Popieram ten kierunek, aby polepszyć współpracę z państwami w tych regionach.

To co miało w tedy miejsce to, był akt agresji ze strony Niemiec, a ROSJANIE jak wiemy grają na różnych frontach, ja nie ufam nikomu na scenie politycznej. Z pośród polityków, tylko Patrioci są warci uwagi, reszta to "puste marionetki systemu".
    Jeśli koalicję będzie cechowała demokracja to przetrwa, inaczej wcześniej czy później prawdopodobnie rozpad nastąpi.

11. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Świadomość Panie i Panowie tylko podniesienie naszego stopnia świadomości może sprawić że w Polsce i na świecie będzie wolni.

Świadomość że od tysięcy lat jesteśmy manipulowani za pomocą przekazu medialnego,telewizja,radio,gazety które wgrywają nam programy posłusznych niewolników,podobnie jak programy wgrywane od rodziców którzy chcą dla nas dobrze ale niestety tez mają wgrane złe programy niewolników i uczą nas tego samego.

Dopiero kiedy każdą informację zaczniemy sami analizować zrozumiemy że wszystko co nas otacza jest ściemą np że trzeba pracować po 12h a potem browar i spać i tak całe życie oraz że jak się źle czujemy i chorujemy to liczymy jedynie na lekarzy oraz że szczepionki muszą być przymusowe podobnie jak masowo nakładane podatki np od deszczu i innych głupot.

Jesteśmy tak zaprogramowani że wydaje nam się że skoro państwo wymyśliło jakieś przepisy czy szkoły w których nas uczą to tak musi być i to jest jedyna i słuszna prawda.

Wierzę w to że świadomość ludzi się zmienia i zauważamy,że na siłę wciskają nam GMO,szczepienie dzieci,opryski z samolotów,karanie za trawkę,porwania dzieci na organy czy do dla pedofilów i że za tym wszystkim stoją nasi politycy z każdej partii czy to PIS czy PO - nie ważne jaka partia bo 90% z nich nie jest Polakami a pochodzenia żydowskiego którzy uważają nas za bydło manipulowane okradane wykorzystywane do granic możliwości.

3 people like this.
  12. 2515

2515 Forumowy guru

Wiesz na szczepieniach ktoś na pewno zarabia bo, ministerstwo zdrowia musi zakupić partie takich leków na przykład od Niemców, ale na rynku pojawia się wiele tańszych zamienników, pochodzenia jakiegoś..... .;d
    Trudno mi powiedzieć jak skuteczne są szczepienia, dla mnie chemia to ostateczność.

13. Akimura2016

Akimura2016 Błyskotlwy

Lamiemy prawo o konopiach wiec i bedziemy lamac dotyczace posiadania broni

14. sandol

sandol Inspiracja

A ja jestem zaprogramowany do chodowli mj;d

1 person likes this.
  15. 2515

2515 Forumowy guru

A ja czekam tylko na postęp technologiczno-przemysłowy. Popieram czyste nowoczesne technologie......wiem że Polska ma potencjał w nie których sektorach gospodarczych.

16. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Chodowla roślin to akurat dobry program zgodny z nasza naturą ;d

SLP - Szczepienia są potrzebne tylko koncernom farmaceutycznym,ludzie po nich chorują i chodzą jak takie zombiaki po aptekach,im bardziej chorzy tym lepiej. W Europie tylko w Polsce i w Bułgarii jest przymus do szczepień i na dodatek co roku wymyślają nowe,niedługo wymyślą szczepionkę na cholesterol który jest nam przecież potrzebny. W krajach gdzie nie ma przymusu szczepień nie ma żadnych epidemii. Badania wykazują że dzieci nieszczepione nie chorują.

Na czasie wyszła kolejna afera z rządem co w 24h odebrał prawa rodzicielskie rodzicom tylko dlatego,że nie zgodzili się na szczepienie dziecka. Tak jakby dzieci nie należały do rodziców tylko do polityków- koncernów farmaceutycznych.
    http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-informacje/item/116962-sad-nie-podjal-decyzji

https://www.youtube.com/watch?v=5Bx0k81pfz0

17. 2515

2515 Forumowy guru

Wiesz że chemia to bardzo świetny biznes dla firm farmaceutycznych.....leki, suplementy, srodki czystości, nawozy...... ale, sam kiedyś brałem
    białko wysoko procentowe + kreatyne do tego. Poszedłem 20KG na masie w 2 miesiące..., za to znajomy też brał białko i nie potrafił tego przyswoić. Brał jeszcze mete ale i tak wyniki na siłowni mieliśmy podobne...

18. 2515

2515 Forumowy guru

Chciałem jeszcze coś dopisać w tym temacie, w kwestii demokracji w UE.

Wydaję mi się że to właśnie Polska..... powinna przewodniczyć w UE. To właśnie Polska przyjęła w Europie jako pierwsza konstytucję (Polsko-Litewska) która dawała równe prawa wszystkim ( chłopom )..... Jak wiemy z lekcji historii nie podobało się magnatom polskim i Rosji... tak więc doszło do zbrojnego konfliktu, w trakcie którego Polska została zdradzona przez Prusy i podzielona miedzy Austrię, Rosję i Prusy.

Najbogatsze państwa UE chcą wprowadzić "Dwie prędkości", co na pewno nie da równych praw wszystkim. Przykładem jak nierówno traktuje UE swoich członków jest fakt, że do europy wschodniej trafiają produkty gorszej jakości a do zachodniej przeciwnie.

Trochę historycznych faktów jeszcze zapodam....
    Możliwe że ustrój tego typu jak pierwszy powstał na Korsyce, potem trafił do USA, a trzecim państwem była Polska. Mam wrażenie jednak że, demokracja powoli zanika a władzę przejmują materialiści........ przykład: państwa europejskie ( jeśli się nie mylę to w Hiszpanii coś takiego obowiązuje ) wprowadzają zmiany w przepisach prawnych, które nakładają wysokie grzywny dla protestantów, ze zgromadzeń ulicznych, którzy sprzeciwiają się władzy.....

nasiona marihuany, nasiona konopi