Zdjecia roslin konopi wraz hodowca na policji

NoizeInMyHead 18.12.2017

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. siemka
    czy jesli policja ma zdjecia z moja postacia i krzakami moge miec postawione jakiekolwiek zarzuty i w rezultacie sprawe sadowa ? znajomi znalezli susz i zostali z nim zgarnieci w tym wzieli moj telefon ktory miala kolezanka byly tam te zdjecia. nie mam przy sobie kompletnie nic, nic nie znalezli oprocz zdjec. nie wiskali mi chaty(jeszcze). byly zdj roslin chyba od sadzonek, juz nie pamietam. dopiero dzisiaj sie do mnie doj***i. zostalem wezwany na komende w celu zlozenia zeznan. piszcie co wiecie pozdrawiam.

2. redisTUO

redisTUO Zagubiony

Mow ze zdjecia robione za granica byly. Bo co tu innego wymyślić...

3. A nie zaczna kminic czy opuszczalem kraj wtedy i wtedy ?
    moga polaczyc opcje suszu znajomych ktory nie byl moj z moimi zdjeciami ?

4. redisTUO

redisTUO Zagubiony

No jak nie masz aktualnie zadnej uprawy i nic takiego w domu to sie w sumie nie musisz martwic. Ale moga miec cie na oku to badz wyczulony. Nie peknij po prostu i sie nie pucuj. A ciężko moze byc. Powodzenia.

5. [/COLOR]
    Do momentu harvestu krzaka i topow na tekturze I pewnie jakos od kilkunastu dni zycia. nie mam pojecia co przejrzeli a co nie, to bylo jakies 4 miesiace temu. na chacie nie mam nic ani nigdy wczesniej nie wpadlem.

6. redisTUO

redisTUO Zagubiony

Najlepiej jak zaraz ci wjada na chatę, wezma komputer i zobacza ze zalozyles ten temat. :) uwazaj na siebie chłopak.

7. trzymajcie sie, wiem zjebalem ladnie. do usuniecia/zamkniecia jesli mozliwe

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. roslin konopie fotorelacje upraw zdjecia w domu

Loading...