Niemcy Zatrzymali Mnie, pomocy.

przypalowychlopak 03.03.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam ostatnio miałem nie przyjemną sytuację. Otóż ostatni raz paliłem dnia x Wieczorem i zaraz następnego dnia wieczorem zostałem zatrzymany.( Dla sprostowania paliłem np. w Czwartek wieczorem od tamtej pory nie paliłem zatrzymali mnie w Piątek wieczorem) Policja kazała mi nasikać zrobili test thc wyszło pozytywne zatrzymali mi prawo jazdy ponieważ prowadziłem samochód wtedy. Wszystko z pełną kultura, rozmawiałem z nimi. Ale powiedzieli że jest konieczność badania krwi zabrali mnie na komisariat w dalszej części wszystko grzecznie się zachowywałem szedłem im na rękę (Powiedziałem tylko dla obrony ale to ściema że kilka dni wcześniej byłem w Holandii i tam paliłem) Ogólnie jaram strasznie dożo nie mal że dzień w dzień. Co mi za to grozi dodam iż w momencie zatrzymania nie byłem najarany i przed testami krwi miałem testy "sprawnościowe" dotykanie nosa tip-topy itp zdałem bez problemowo. Na 100% testy krwi nie wyjdą za dobre ze względu na mój popyt na palenie. Jak mogę się ratować i czy jest bardzo źle?

2. Pewnie ci to umorzą bo nie byłeś najarany podczas jazdy. Jeśli nie to rozprawa cie czeka. Chujowo z tą Holandią powiedziałeś bo ci ten dowód prokurator unieważni, nie masz na to żadnych dowodów, że tam byłeś. Zatrzymali cie i tak z pizdy test ci zrobili?

3. No w skrócie to tak jakiś pierdolnięty niemiec za mną jechał i zadzwonił na psy że naćpany jeżdżę i stąd te testy

4. Dodam iż nigdy nie miałem problemu z prawem w Niemczech nawet mandatu nie dostałem

5. A no to nic dziwnego. Znajomek kiedyś miał podobną sytuacje, podczas jazdy schylił się po jakąś butelkę i pociągną kierownice w bok. Jakiś Niemiec też zadzwonił, że pijany jedzie.

6. Pojebany naród, ale to co myślisz że przypał i po prawie jazdy mam czy skończy się na grzywnej?

7. Nie byłeś najarany podczas jazy więc prawko pewnie zostanie z tobą. Informacji nie szukaj na forum, a w niemieckim kodeksie karnym lub na jakimś niemieckim forum prawnym. Raczej walizek nie musisz pakować.

8. Tyle że w tym kodeksie chuja tez wyczytaaam, tam nie ma mowy o tylko wykryciu thc tylko juz o typowej jeździe po spożyciu więc juz cięzko dużo szukałem czytałem ale na marne bo nic nie znalazłem

9. W razie sprawy bierz dobrą papugę i tyle. Lepiej dać papudze niż skarbowi państwa. Bo jeśli ci zarzut o jeździe pod wpływem postawią, to może być tak, że oprócz grzywny to jeszcze dostaniesz zakaz wjazdu do Niemiec.

10. Nie wiem jak w Niemczech, ale w Austrii na 3 miesiące prawko i przez pół roku testy co tydzień.

• Gowno ! x 1
  11. Tutaj ci nikt za duzo nie powie bo inny kraj inne prawo

• Gowno ! x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...