1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Zatkane ucho

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez adron3 w dniu 13.09.2018

1. adron3

adron3 Zagubiony

Od wczoraj mam zatkane ucho. Jaki moze byc tego powód?

2. mlynu345

mlynu345 Autorytet

Powodow moze byc duzo: czopy, nadmiar woskowiny, zapalenie ucha. Kup parafine i wlej do ucha i potrzymaj tak z 5 minut. Najlepiej wybierz sie do laryngologa na płukanie ucha - nie jest to bolesne, a pomaga.

3. 2515

2515 Forumowy guru

Mam dziwne wrażenie że autor tego tematu i pozostałych które założył, zmyśla to wszystko sobie. On sam udziału w żadnej dyskusji nie bierze, może zakłada tematy po to aby pozostali użytkownicy sobie podyskutowali.

Wiadrolistka likes this.
  4. Kilka domowych sposobów na zatkane ucho:
    https://zdrowie.tvn.pl/a/sposoby-na-zatkane-ucho-jak-odetkac-domowe-sposoby

Prawdopodobnie jest to woskowina.Polecam wybrać się do apteki niech Ci dadzą środek na rozpuszczenie woskowiny. Ucho się zatyka najczęścij z powodu nieodpowiedniej higieny. Znaczy sie nie małej ale patyczkami, które upychają woskowinę w uchu.

A jak będze Ci się to dłużej utrzymywało to idź do lekarza.

5. Dzordz

Dzordz Zagubiony

Ja miałem płukanie ucha, ale tak naprawdę można by sobie samemu to zrobić, duża strzykawka bez igły i ogień :)

nasiona marihuany, nasiona konopi