Zapach

Sativex 07.04.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Do ilu metrów moze się unosic zapach z kwitnących krzaków?

  #Edit
  Oczywiście chodzi mi tu o out.
   
  Last edited: 08.04.2014
 2. nie wiem ale wiem że jak kumpel sadził 300 metrów od drogi to czasami z wiatrem to na drodze pachniało :D
   
 3. Kwiatek2761

  Kwiatek2761 Tuptuś

  Jak masz w domu i nie masz filtra węglowego to na ulicy bedzie pachniało hehe :)
   
 4. To też chyba zależy od odmiany, mojego Green-o-Matica czuć dopiero z 5 cm od kwiata :)
   
 5. Tylko że ten kumpel miał 20 krzaków ak 47 :D
   
 6. mam nadzieje ze jak na outcie nie wymrozi mi dziewczynek i sie przyjma...ten zapach nie dojdzie do pierwszych domów..
   
 7. To zalezy od odmiany jaka posadzisz no i w jakiej odleglosci od potencjalnych przechodniow badz zabudowac ;] chyba ze indoor to za oknem badz na klatce schodowej (zakladajac ze to mieszkanie) to bedzie czuc ;] ale tak jak pisalem kwestia odmiany pestek
   
 8. Pawlak

  Pawlak Tuptuś

  Ja mam 5af kwitną 8 dni i narazie jeszcze nawet w pokoju nic nie czuć :)
   
 9. Kwiatek2761

  Kwiatek2761 Tuptuś

  Zależy tez od odmiany jak nie masz filtra węglowego poczytaj na forum znajdź taka odmianę co niema intensywnego zapaszku hehe :)
   
 10. Chodzi mi tu o out, bo słyszalem np. ze ktoś tam miał na działce i czuć było z 10m :)
  Skoro mam temacik to odrazu zapytam, od kiedy mniej więcej mozna sadzić automaty i jakiego przedziału temperatur potrzebują.
  To jest automacik? https://trawkaseeds.pl/?easy-sativa-x-lemon-haze-outdoor
   
 11. Sensimila

  Sensimila Błyskotlwy

  to jest sezonówka :D automaty mają w nagłówku napisane "auto, automatic, autoflowering" natomaty potrzebują dużo słonca żeby dobrze napuchły :) pod koniec maja jak zasadzisz na oucie to ładnie będą rosły :)
   
 12. Bo właśnie nie wiem co wybrać, tak czy siak jakbym mial sadzic to pod koniec kwietnia, nie wiem co wybrac i co było by lepsze. Rozjaśnijcie mi umysł, jak posadze automata to będe miał mniejszy plon a szybciej dojdzie czy co? Bo w sumie nie wiem czy przy takim samym naturalnym oswietleniu różnica między auto a zwyklym byla by jakas.
   
 13. Crash_Kush

  Crash_Kush Tuptuś

  Generalnie sezonówka zakwitnienie dopiero wtedy kiedy uzna "o dzień się skraca czyli zaraz przyjdzie zima muszę kwitnąć i produkować nasionka" czyli posadzony w kwietniu plant będzie rósł o wiele dłużej przez cały sezon aż po wrzesień/październik w zależności od odmiany i terminu wysadzenia. Jest to jednoznaczne z tym, że im dłuższy weg tym większa roślina i tym większy plon no ale czeka się długo.
  Automat jak posadzisz pod koniec kwietnia, to będzie rosło maj czerwiec lipiec powiedzmy więc jeszcze w miarę spoko skoro 21.06 najdłuższy dzień będzie jednak jeśli wcześniej(albo za późno np w lipcu) byś wysadził to rozwój przypada na dni w których jest mało światła co jest jednoznaczne z tym, że roślina będzie mniejsza/słabiej rozwinięta czyli i plon mniejszy. Fotoobojętność AFów nie oznacza, że nie muszą mieć światła do rozwoju i że nie wpływa ono na ich wzrost, tylko że światło nie ma wpływu na indukowanie kwitnięcia. Czyli odpowiadając na Twoje pytanie. Tak, AF krócej rośnie ale plon jest mniejszy.
   
  • Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...