Zapach

Sativex 07.04.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Do ilu metrów moze się unosic zapach z kwitnących krzaków?

#Edit
    Oczywiście chodzi mi tu o out.

Last edited: 08.04.2014
  2. nie wiem ale wiem że jak kumpel sadził 300 metrów od drogi to czasami z wiatrem to na drodze pachniało :D

3. Kwiatek2761

Kwiatek2761 Tuptuś

Jak masz w domu i nie masz filtra węglowego to na ulicy bedzie pachniało hehe :)

4. To też chyba zależy od odmiany, mojego Green-o-Matica czuć dopiero z 5 cm od kwiata :)

5. Tylko że ten kumpel miał 20 krzaków ak 47 :D

6. mam nadzieje ze jak na outcie nie wymrozi mi dziewczynek i sie przyjma...ten zapach nie dojdzie do pierwszych domów..

7. To zalezy od odmiany jaka posadzisz no i w jakiej odleglosci od potencjalnych przechodniow badz zabudowac ;] chyba ze indoor to za oknem badz na klatce schodowej (zakladajac ze to mieszkanie) to bedzie czuc ;] ale tak jak pisalem kwestia odmiany pestek

8. Pawlak

Pawlak Tuptuś

Ja mam 5af kwitną 8 dni i narazie jeszcze nawet w pokoju nic nie czuć :)

9. Kwiatek2761

Kwiatek2761 Tuptuś

Zależy tez od odmiany jak nie masz filtra węglowego poczytaj na forum znajdź taka odmianę co niema intensywnego zapaszku hehe :)

10. Chodzi mi tu o out, bo słyszalem np. ze ktoś tam miał na działce i czuć było z 10m :)
    Skoro mam temacik to odrazu zapytam, od kiedy mniej więcej mozna sadzić automaty i jakiego przedziału temperatur potrzebują.
    To jest automacik? https://trawkaseeds.pl/?easy-sativa-x-lemon-haze-outdoor

11. Sensimila

Sensimila Tuptuś

to jest sezonówka :D automaty mają w nagłówku napisane "auto, automatic, autoflowering" natomaty potrzebują dużo słonca żeby dobrze napuchły :) pod koniec maja jak zasadzisz na oucie to ładnie będą rosły :)

12. Bo właśnie nie wiem co wybrać, tak czy siak jakbym mial sadzic to pod koniec kwietnia, nie wiem co wybrac i co było by lepsze. Rozjaśnijcie mi umysł, jak posadze automata to będe miał mniejszy plon a szybciej dojdzie czy co? Bo w sumie nie wiem czy przy takim samym naturalnym oswietleniu różnica między auto a zwyklym byla by jakas.

13. Crash_Kush

Crash_Kush Tuptuś

Generalnie sezonówka zakwitnienie dopiero wtedy kiedy uzna "o dzień się skraca czyli zaraz przyjdzie zima muszę kwitnąć i produkować nasionka" czyli posadzony w kwietniu plant będzie rósł o wiele dłużej przez cały sezon aż po wrzesień/październik w zależności od odmiany i terminu wysadzenia. Jest to jednoznaczne z tym, że im dłuższy weg tym większa roślina i tym większy plon no ale czeka się długo.
    Automat jak posadzisz pod koniec kwietnia, to będzie rosło maj czerwiec lipiec powiedzmy więc jeszcze w miarę spoko skoro 21.06 najdłuższy dzień będzie jednak jeśli wcześniej(albo za późno np w lipcu) byś wysadził to rozwój przypada na dni w których jest mało światła co jest jednoznaczne z tym, że roślina będzie mniejsza/słabiej rozwinięta czyli i plon mniejszy. Fotoobojętność AFów nie oznacza, że nie muszą mieć światła do rozwoju i że nie wpływa ono na ich wzrost, tylko że światło nie ma wpływu na indukowanie kwitnięcia. Czyli odpowiadając na Twoje pytanie. Tak, AF krócej rośnie ale plon jest mniejszy.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...