Zamiast warzyw w swoim ogródku uprawiał konopie indyjskie

GoHan 01.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. GoHan

  GoHan Zagubiony

  Szamotulscy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o nielegalną uprawę marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli na jego ogródku 13 krzewów konopi indyjskich. 23-latkowi grozi więzienie.
  Szamotulscy kryminalni od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą nielegalnej uprawy marihuany na terenie powiatu szamotulskiego. Funkcjonariusze zebrali informacje na temat mężczyzny, który zajmował się tym przestępczym procederem w rejonie gminy Kaźmierz. Po ustaleniu szczegółów, w minionym tygodniu (w czwartek 22 czerwca br.) funkcjonariusze weszli na teren posesji, gdzie przebywa 23-letni mieszkańca powyższej gminy.

  Zaskoczony mężczyzna nie spodziewał się policji i nie miał czasu na ukrycie swoich „roślinek”. Przyznał więc policjantom, że na ogródku uprawia marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli 13 doniczek wraz z krzewami konopi indyjskich.

  Na poddaszu domu mężczyzna miał przygotowaną skrzynię wyklejoną folią aluminiową, jednak jak twierdził nie zdążył jeszcze nigdy uprawiać w niej marihuany. Podczas przeszukania domu mężczyzny, okazało się, iż w szafie 23-latka znajdował się słoik z zawartością marihuany.

  Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli nielegalne rośliny i susz. Podejrzany o organizację przestępczego procederu został zatrzymany. Po przesłuchaniu usłyszał zarzuty. 23-latek jest podejrzany o uprawę marihuany oraz posiadanie środków odurzających.

  Mężczyźnie grożą do 3 lata więzienia. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

  info: https://e-szamotuly.pl/zamiast-warzyw-w-swoim-ogrodku-uprawial-konopie-indyjskie/
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...