Zamawianie boxa przez allegro? Ile roślin?

FaziJWP 19.09.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cześć,

Planuję kupić kupić gotowy zestaw do uprawy roślin.
    Znalazłem moim zdaniem fajny gotowy zestaw na allegro jednak nie wiem czy zamawianie takich rzeczy przez allegro jest dobra decyzją. Czy nie wiąże się to z przypałem?
    Czy box 40x40x140cm to dobra opcja dla jednego automatu?
    W zestawie jest doniczka 11l pytanie czy nie lepiej kupić dwie mniejsze i posadzić dwa krzaki? Jestem nowicjuszem w tej kwestii dlatego moje pytania mogą wydać wam się śmieszne...

Box którym się zainteresowałem: http://allegro.pl/growbox-zestaw-do-uprawy-roslin-40x40x140-cfl-125w-i6933725460.html

2. Racuch

Racuch Użytkownik

Milicja czeka juz na takich jak ty :)
    Mi sie wydaje ze skompletuj sobie sam wszystko jak potrzebujesz bedzie lepiej "pierw poczytaj o uprawie a potem zdecyduj jakie swiatło i reszta" :)

• Lubie to x 3
  3. Ryjek

Ryjek Użytkownik

absolutnie nie rób takich rzeczy :>

co do planta to lepiej jednego sezona se yebnij w takim namiocie, w donicy 11/14 L, do tego toping czy LST.
    załóżmy taki og kush z humboldta, z wegiem 30 dni jest gotowy do ścinki w około 100 dni.
    plon zacny, jaranie kosiężne :)

• Lubie to x 2
  4. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Ja jestem tego zdania co Racuch. Przed kupnem swojego pierwszego zestawu chyba ponad miesiąc czytałem różne fora, zbierałem wiedzę i dopiero tak naprawdę widziałem czego chce i czego potrzebuje a co jest mi zbędne. Powiem Ci ze bardzo dużo wiedzy można czerpać z fotorelacji innych użytkowników. Wszystko czego potrzebujesz jest w necie tylko trzeba poszukać.

• Lubie to x 5
  5. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Mase ludzi robi zakupy online,gdyby naprawde bylo to takie przypalowe,to znaczna czesc uzytkownikow tego Forum/oraz innych/ powinna siedziec:d lub miec problemy.
    Nie popadajmy w paranoje,z tego co wiem towary zamowione przez neta nie sa oznaczone,co zawieraja,brak info o przeznaczeniu itp.:niewiem:

• Lubie to x 2
  6. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Nie jednokrotnie zamawialem i to nie tylko ja z allegro i zyjemy , to jest mit

7. Ryjek

Ryjek Użytkownik

Żyjecie, ale lepiej nie kusić losu, jak można mądrzej to zrobić i spać spokojnie, a nie się potem denerwować że zamówiłem namiot ewidentnie przeznaczony do uprawy trawy z lampami i wentylatorami na własny adres..

8. Ashley

Ashley Kobieta grower

hahaahahahahaahaahahah piękny opis zbrodni :d

9. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Nad takimi serwisami jak Allegro czuwają pracownicy, którzy kontrolują wystawiane towary, jesli cos jest niezgodne z regulaminem to po prostu tego nie dopuszczają i tyle. Kto by tam sprzedawał i węszył co kto z czym bedzie robił...
    Oczywiscie jesli dla kogos jest problem i woli spac spokojnie to niech nie kupuje przez neta :)

10. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

A kto mowi o wlasnym adresie ? :d

11. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Wiele osób nie wie że istnieje coś takiego jak paczkomat lub post restante.

12. Z mojej strony mogę polecić https://maxgrowshop.pl/. Mają fajną ofertę, sporo różnych propozycji, sprzęt który stoi na wysokim poziomie więc myślę, że warto się zdecydować.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. losu boxa

Loading...