1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

zalał złe paliwo, próbował je wyssać odkurzaczem...

Dyskusja w dziale Dobry Humor rozpoczęta przez Gandalf. w dniu 20.01.2018

 1. Gandalf.

  Gandalf. Expert

  Lublin: Wlał złe paliwo do baku. Próbował naprawić błąd i wypompować je odkurzaczem. Doszło do wybuchu - Dziennikbaltycki.pl

  "Młody kierowca zatankował na stacji niewłaściwe paliwo do samochodu. Aby je wypompować z baku, użył... przemysłowego odkurzacza będącego na wyposażeniu stacji. Odkurzacz wybuchł i stanął w płomieniach. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


  Do tego zdarzenia doszło we wtorek na*stacji paliw*przy ul. Łęczyńskiej w Lublinie. - 19-latek zatankował mercedesa benzyną zamiast olejem napędowym. Kiedy się zorientował, że popełnił błąd, postanowił naprawić go za pomocą odkurzacza - relacjonuje podkom. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. - Rurą próbował wypompować paliwo z baku. Operacja nie przebiegła jednak po jego myśli ponieważ przemysłowy odkurzacz wybuchł. Na szczęście ogień nie rozprzestrzenił się i nie doszło do większych strat. Nie ucierpiała też żadna osoba znajdująca się na stacji.*"

  jak tak można japierdole nie
   
 2. Sebix00

  Sebix00 Dyskutant

 3. JanuszWąsaty

  JanuszWąsaty Autorytet

  Śmiechłem:Piwo:
   
 4. Al Bundy

  Al Bundy Expert

  [​IMG]
   
 5. Zenon#dyrdymaŁ

  Zenon#dyrdymaŁ Błyskotlwy

  Lublin..... wiadomo alebeka
   
 6. bonus921

  bonus921 Kumaty

  Szkoda odkurzacza ;d Taki pare tysi kosztuje :) nagitarze
   

nasiona marihuany, nasiona konopi