ZACZYNAMY!!!! OUT 2019

trynek 13.04.2019

ZACZYNAMY!!!! OUT 2019 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Hejka. Postanowiłem, że w tym roku dokonam swojej pierwszej relacji, planuję outdoor. Spota jeszcze nie przygotowałem, zamierzam wsadzić panienki po ponad tygodniu. Nasiona, które posiadam to:
    3x Big Princess od Monks Seeds
    3x Easy Bud od Royal Queen Seeds
    1x AK47 - kupione na próbę w budce na przeciwko Kina Femina [ludzie z wwa wiedzą o którą budkę chodzi xD]
    Wszystkie nasionka są feminizowanymi automatycznymi odmianami, więc gdy wsadzę je po świętach do gleby spodziewamy się zbiorów w połowie lipca a może jego końcówce [nie ma co się często łudzić z opisem producenta informującym o okresie wynoszącym 10tygodni (wege+flow). Należałoby stworzyć warunki idealne i to indoor].
    Dla zoptymalizowania procesu kiełkowania i ewentualności zmarnowania pieniążków (tak ciężko zarobionych - żart) zdecydowałem się na zakup easyplugs - koszt ok 20zł + pojemnik do kiełkowania w tym samym sklepie za jedyne 10zł - całość 30zł.
    Opłacało się, zawsze gdy sam się bawiłem w to z namaczaniem i innymi czynnościami z tym związanymi połowa tylko z ziemi wychodziła po tygodniu, w tym momencie skuteczność określona jest na poziomie 100%.
    IMG_5496.JPG IMG_5495.JPG W poniedziałek planuje je przesadzić do nowego podłoża, tzn do ziemi sklepowej do doniczek litrowych a na spodzie już do ziemi z dolomitem or smth like that. Nie będzie to mój pierwszy lecz czwarty outdoor, więc mniej więcej wiem co w trawie piszczy.

Natomiast od użytkowników forum chciałbym otrzymywać wartościowe wskazówki oraz komentarze motywacyjne by chciało mi się aktualizować pościk. Mam nadzieje, że czymś jeszcze możecie mnie zaskoczyć.

Jeszcze co do kiełkowania - to był zawsze okres, o który bałem się najbardziej bo nie zawsze mi wychodziło, czytałem jakieś głupoty o wodzie o odpowiednim pH et cetera. Właśnie w tym roku pomyślałem o zakupie easyplugs i zrobieniu wszystko zgodnie z zaleceniem gościa ze sklepu (polecam spoko ziom, jak ktoś chce to mogę dać adres - kompleksowa pomoc XD). Więc jeśli się wahacie co do zakupu tego przyrządu to serdecznie polecam. 1. wsadzasz pestke 2. skraplasz opakowanie i glebę 3. czekasz nawilżając otoczenie pod przykrywką XD i samo rośnie.
    PS. podlewałem to wodą ze skraplacza a wlałem do niego krople bezkitu o ponoć jednym z najwyższym pH ok.7,6 i wszystko działa jak należy. Nie należy chyba się z tym cackać jak co poniektórzy.
    Życzcie mi powodzenia.

• Lubie to x 1
  2. Hejka naklejka. Wsadziłem już moje drogie do ziemi z perlitem (Light Mix od Bio-Bizz) polecana przez Pana z "kwiaciarni". Wsadziłem, je do doniczek o pojemności 1,2l, oczywiście nie są zapełnione ziemią po brzegi.
    Zauważyłem niebezpieczne zjawisko, wtedy gdy roślinki spędzają czas na parapecie, otóż strasznie się wydłużają, a liście bez dostępu do substancji odżywczych praktycznie wcale się nie rozdzielają - nie mogłem jednak przesadzić ich już w sobotę, ponieważ sklepy specjalistyczne były już zamknięte. Dlatego mam dla Was radę, jeśli macie małe kostki, 3x3x3cm w których macie roślinkę, to polecam już w pierwszy dzień po wykiełkowaniu przesadzić je do czegoś większego by nie hamować rozwoju Waszego małego - wielkiego szczęścia :)
    A tutaj pare fotek: IMG_5503.JPG Ak47: IMG_5504.JPG
    Big Princess: IMG_5505.JPG
    Easy Bud: IMG_5505.JPG IMG_5506.JPG

Jeszcze co do podlewania, na razie na 7 doniczek poszło mi 200ml wody, ale to takie pierwsze podlewanie a praktycznie skraplanie, nawilżanie, żeby od razu mi w wodzie korzenie nie pływały.
    Mam nadzieje, że system korzeniowy nie rozrośnie się nadmiernie w przeciągu tygodnia - za tyle planuje wsadzić je w spot.
    Pozdro Trynek

3. ciekaw jst tej ksiezniczki
    out wwa ?? hmmmmmm

z fartem

4. Dzięki, też jestem jej ciekaw. 23% thc ponoć ma, duże plony przy małym wzroście [wydaje mi się, że podpucha produceta], poza tym zostałem zapewniony, że idealne pod polskie warunki atmosferyczne :P
    "nie twój interes... bambo"

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...