Zachamowany wzrost-czego jej brakuje?

4tune 06.07.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam mam problem z moimi dwoma krzakami.Krzaki to AUTO Critical(indoor)Krzaki zostały posadzone w połowie kwietnia a jeszcze nawet nie zaczęły kwitnąć.Podlewane na weg(biohumus) na flo(biopon rośl.kwitnące,oraz planton k(w bardzo małej ilości)).Wczoraj przepłukałem doniczki wodą.Co proponujecie?Czy to możliwe ,że przez przeznaczenie nasion na indoor nie chcą się zaaklimatyzować?

2. myszka

myszka Tuptuś

Nie widać fotek

3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Mozliwe za masz sezony,zamiast auto.Musisz sie uzbroic w cierpliwosc.

4. 2515

2515 Zagubiony

Na dniach powinny zacząć kwitnąć, to na pewno sezony.

W tym sezonie od razu w ziemi kiełkowałem jedngo automata (ak47), gdzieś pod koniec kwietnia lub na początku maja wyszedł na powierzchnię (bo bardzo długo wyrastał z ziemi), ale jest już prawie gotowy do ścięcia. Pamiętamy że w tedy noce były jeszcze zimne, mimo to mój automat rósł dobrze. Ostatnio tylko gdy było ochłodzenie tygodniowe, trochę fioletowy się zrobił, był gdzieś w połowie kwitnienia w tedy.
    Miałem też 2x ww auto na zewnątrz w ubiegłym sezonie. Wysadzałem w tedy późno je, i juz w trakcie wzrostu fioletowe sie zrobiły, gdy temperatura zaczęła spadać, nawet nie pamiętam czy w ogóle zakwitły.

U ciebie takich oznak zahamowania wzrostu nie widać, wyglądają właściwie bardzo dobrze, tak więc to na pewno sezony, bo automaty najpóźniej kwitną po miesiącu...

Last edited: 07.07.2018
  5. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

już indukują, daj im jeszcze z 10 tygodni ;D

6. Proszę o usunięcie tematu .

7. Podpinam sie do tematu, u mnie wyszedł nie dawno 2 poziom i znowu stanęła, ma 3 tygodnie. To nie jest moj pierwszy raz jak by kto spytał, ale pierwszy raz mam problem z jej wzrostem, niebawem dodam zdj

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...