1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

z czego palic zeby byla mocna faza

Dyskusja w dziale Rozmowy o paleniu rozpoczęta przez myNestors w dniu 03.02.2012

1. Witam.

Chciałbym sie dowiedzieć z czego najlepiej oplaca sie palic. tak aby :] (faza) byla najlepsza, ale także nnajdłuższa, chcialbym aby ten wynalazek nie byl tez bardzo przypalowy i latwy do wyrzucenia np. do smieci.

prosze o opis budowy wynlazku i jego opis.

Dzieki wielkie.

Last edited by a moderator: 06.02.2012
  2. Topka

Topka Błyskotlwy

"Wiadro"
    Źródło zdjęcia Haszysz.com

Last edited: 03.02.2012
  3. CstrefaX

CstrefaX Błyskotlwy

Jeżeli chodzi o moc proponuję dłużej niż zwykle przytrzymać palec na sprzęgle podczas zabawy z dużym i pojemnym bongiem a potem wyczyścić całkowicie robiąc to wszystko na jednym wdechu. Wrażenia niezapomniane ;)
    Wyżej wymienione wiadro to przy tym pikuś... jednak z bonga trzeba umieć palić, nieraz byłem świadkiem różnych dziwnych ewolucji których nie można nazwać paleniem.

Last edited: 06.02.2012
  4. felu

felu Autorytet

Wiadro w małym pomieszczeniu z balonikiem i do tego "na harnasia" ;d

5. misiek15131

misiek15131 Forumowy guru

wypij browara zajaraj wypij następnego browara wrażenia niezapomniane

6. Norbi2

Norbi2 Użytkownik

Wiaderko z kolegami i dodatkowo jakieś akwarium zabija system.

likes this.
  7. [​IMG]Ja paliłem różnie z bongo,wiadra,lufki-fifki,z fajki metalowej,drewnianej a tag że normalnego blanta ale jest jeszcze jedna rzecz z której można palić zioło z shishy czyli z fajki wodnej tej odmiany moim zdaniem shisha daje najmocniejszego kopa z tych wszystkich sprzętów itp: zaletom fajki jest długa i mocna faza palenie z tej fajki szybko się kończy towar ale za to jest długi i wesoły stan ujarania polecam shishe pączek ponieważ w niej bardzo relaksująco się pali ganje i jest jedną z najmniejszych fajek tego typu na rynku polecam <drzewo>

Last edited: 28.10.2012
  8. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Stary wyjadacz

wiadro jest najkonkretniejsze ale moc "fazy" zależy również od tego jak długo dym w płucach trzymasz i od odmiany ;d

9. Gordon Freeman

Gordon Freeman Inspiracja

Dobrym sposobem tez są "shoty" jak kończy się joint to jedna osoba wkładaj go odwrotnie do ust i dmucha w usta drugiej osoby.

dzonson. likes this.
  10. P0RT0WIEC1948

troche pedalskie to dla mnie jest ;] no chyba ze przy pomocą dziewczyny ;d

JOK3R and SiePali like this.
  11. Matix650

Matix650 Forumowy guru

Wiadro najlepsze

12. Srebrna KIA

Srebrna KIA Forumowy guru

Porto przecież druga osoba nie musi dotykać tej drugiej więc co tu pedalskiego ?

13. P0RT0WIEC1948

samo zbliżenie ust do ust na taką odległość przez 2 facetów pedalstwem dla mnie zajeżdza ;] a i ciekawe co by sobie ludzie pomyśleli jakby widzieli jak 1 chłopak 2 shota robi ;d no 2 pedały jak huj ;] ;] ;] ;]

14. Srebrna KIA

Hahahaha no jak tam se chcesz ;d W sumie z laska to lepiej by bło ;d

15. P0RT0WIEC1948

1 opcja tylko z laską ;d nieraz koledzy mi proponowali te shoty ale zawsze każdego pocisnąłem ;]

MenelaosMage1993 and Srebrna KIA like this.
  16. Shota może zrobić jedna osoba. Nie są potrzebne dwie ;d

17. nie ziomki on chce mieć fajną faze po pierwsze to palimy blanta
    1.siadamy na podłodze i opieramy się o łóżko lub ściane :)
    2.bierzemy głębboki oddech tlenu blanta trzymamy :) jeszcze nie palimy ..
    3.potem ciągniemy blanta mocno do płuc i trzymamy policzmy do 10 sek .
    4.potem jak policzymy do 10 sek to bierzemy jak najgłębszy oddech chwilke trzymamy i możemy połknąć :P
    5.jeśli nie wypuściłeś dymu to wiedz że się fajnie spalisz :P przez ten cały zabieg he he nie wypuszczasz ani powietrza ani chmurki z blant a:P:)
    pisać jak było:)

Srebrna KIA likes this.
  18. Asghaton

Asghaton Autorytet

Nie wiem może ktoś wyżej pisał ale moim zdaniem żeby mieć dobrą faze to palonko musi być z górnej półki... i co to za filozofie że niby jak palisz tak to kopie bardziej niż jak palisz z czego innego? Bezsens bo buchy te same wchodzą.
    Wypuszczasz całe powietrze z płuc i ciagniesz macha

19. Srebrna KIA

O to chodzi wiadro żeby przytrzymać chwilke ;d

20. Asghaton

Asghaton Autorytet

No ale trzymanie w płucach to nie coś z czego się pali xd wtedy bardziej kopie to racja.

nasiona marihuany, nasiona konopi