1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Wzbogacenie ziemi out

Dyskusja w dziale Co kupić? rozpoczęta przez Testowyziom w dniu 13.05.2018

1. Testowyziom

Testowyziom Autorytet

Wiem, ze od czorta watkow, ale wyjatkowy len dzisiaj wiec spytam wprost. Jak wzbogacic ziemie na out.

Nie wiem czy znajde dolomit(dojczlandy), moze byc wlokno kokosowe lub wapno?
    Dwa, nie mam obornika, ziemie moze zaniose na 5krzakow max, a na reszte mi sie nie bedzie chcialo, wiec potrzebuje nawozu do wymieszania czyt. wolno wchlaniajacego sie na spotowa.
    Mam dostep do kazdej wiekszej marki typu biobizz, canna terra etc.
    Batmix, premix od biobizza co wybrac?

Dzieki z gory i przepraszam za lenistwo

To co moge kupic: Bloczki kokosowe parenascie litrow, Plagron Perlit/Megaworm/Supermix/Batguano/Cocomix, Premix Biobizz

Dodam ze z perlitem ciezko, bo 10litrow 15euro z przesylka najtanszy na ibeju.

Last edited: 13.05.2018
  2. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

dolomit kupisz w obi 10l za 7zł do tego przekoiesz spotową z garścią azofoski na krzaka i pasuje

3. Testowyziom

Testowyziom Autorytet

Dolomit na ebayu 25litrow, starczy taki worek na 10-20 plantow? Nie mieszkam w pl, azofoski jako takiej nie znajde, jakis zamiennik tylko. Co z wymionionych mozna zastapic?

Kermazyt, Perlit, Dolomit juz w koszyku. Teraz z nawozow

4. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

25 litrow bez problemu jeszcze połowa zostanie o ile musisz go stosować bo zależy jakie ph gleby na spocie.
    Jeśli azofoski nie dostaniesz to jakikolwiek wolno uwalniany nawóz w postaci granulatu bo pałeczki nawozowe drogo wychodzą

5. Testowyziom

Testowyziom Autorytet

Caly czas myslalem, ze batguano jest na vega. Wiaderko megaworm z plagrona i premix od biobizza? Nie chce nic mineralnego

nasiona marihuany, nasiona konopi