wywalić czy trzymać ?

czarna magia prk 11.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. auto white russian rośnie ponad 3 miesiące pokazał kilka włosków i tyle rośnie tylko w górę, obok inne auto kwitną więc warunki ok co zrobić? 20/4

IMG_20190310_084353.jpg

IMG_20190311_145726.jpg

2. To nie włoski i nie auto ;)

• Lubie to x 1
  3. tu odrost z dołu tak wygląda i tylko jeden taki jest to co z nim zrobic??? 12/12 ??? ale automaty mam obok i zaczyna jeden kwitnąć

IMG_20190311_152106.jpg

4. aha i pestka to auto white russian od Oriona z f2seeds w opakowaniu zapakowane

5. No to jakiś mutant jest :D i przestań im lac nawóz.

6. to co mam z nim zrobić ?

7. To już zależy od ciebie. Jeżeli roślina kwitnie normalnie tylko ten odrosty jest jakiś dziwny to go utnij.

8. wlasnie tylko na tym jednym odroscie są włoski ... reszta odrostów jak na zdjęciu pierwszym w temacie

9. 2515

2515 Tuptuś

Może że to sezonowa odmiana....
    Miałem raz podobny przypadek. Automat rósł mi chyba z 4 miesiące, 2 w domu i 2 na zewnątrz. Bardzo powoli zawiązywał kwiaty, ale i tak było ich niewiele, choć wzrost sam był raczej prawidłowy.
    Zakładam że roślina ma czymś zahamowany dalszy prawidłowy rozwój.

10. a stanie się coś jak automatom w tym samym boksie dam 12/12 ?? karly będą ??

11. Będą rosły moralnie. Nieznacznie plon się obniży nawet nie zauważysz. Możesz ja przełączyć na 12/12 zobaczysz czy coś to da jak nie to na kompost z nią.

12. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ja lemona automata robiłem pół grow 12/12 i normalnie zakwitł,tak jak wyżej napisali że zmniejszysz tylko plon.

13. znaczy już mi tworzą się kwiaty na innych automatach, po ilu dniach po 12/12 zobaczę że ruszył z kwitnieniem ten niby auto co nie kwitnie ?

14. Od 3dni do 2tyg powinny załapać flo.

15. Ja bym to zostawił i najwyżej złamał w pół jeśli miejsca zaczyna brakować

edit:
    oczywiście złamanie musi być takie żeby roślina normalnie się zrosła a nie na "ament" :D

16. nie widać żeby zaczynała kwitnąc tylko dalej rośnie a już tydzień po przełączeniu

17. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Czasami indukcja trwa 2 tygodnie lub dluzej,cierpliwosci.To ze na indukcji rosnie to normalne-spokojnie.

18. a opłaca się to trzymać ? czy wywalić i nową pestkę zamiast tego wsadzić zależy mi na czasie

19. Jak ci zależy na czasie to kup sobie gotową sztukę.
    Tutaj pewnych rzeczy nie prześcigniesz a nowa pestka znowu tylko ten czas wydłuży

20. nie chodzi o to. ale mniejsza ztym. dobra widzę że tydzień od 12/12 coś tam wypuszcza włoski jakieś aktualnie leje samą wodę, czyli już do kosy 12/12?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...