Wysokość roślinki

Tomix1922 03.07.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam mam kilka pytań odnośnie uprawy outdoor, uprawiał będę Ice (indica crystal extreme) o to pytania:
    1.Czy doniczka 4l wystarczy? (zależy mi na jak najniższym krzaku, nie chodzi o plon)
    2. Trening lst robimy zawiazujac główny szczyt a moje pytanie brzmi czy można zawiązać również inne odgalezenia? Czy wysokość roślinki będzie mniejsza czy taka sama?
    Jeżeli macie jakieś swoje sposoby na zmniejszenie wysokości roślinki to proszę o ich przedstawienie.
    Z góry dziękuję!!

2. Chary

Chary Tuptuś

odpowiednia ilosc lumenow powinna utrzymac rosline w miare nisko, co do LST przywiazujesz glowny szczyt ponizej innych po to zeby roslina przekazala energie wzrostu do wyzszych odrostow. Wiazac mozesz wszystko najlepiej robiac SCROG umieszczajac wszystkie odrosty na jednakowym poziomie wzrostu.

3. Chary

Chary Tuptuś

A donica mała troche ale ja trzymam automaty w 3l tez ze wzgledu na wysokosc i jakos tam daja rade :P

4. Jakie pestki masz w tych doniczkach? Ile mają wzrostu jak narazie?

5. Chary

Chary Tuptuś

juz kwitna takze jest pewnosc ze miejsca na korzenie ma wystarczajaco najwyzszy automat ma okolo 40 cm ale u mnie problem jest wlasnie z iloscia lumenow dlatego sie wyciagaja

6. Chary

Chary Tuptuś

lemon ak auto gorilla glue auto i blackberry auto

7. To myślę że u mnie z treningiem, doniczka i lumenami (bo wreszcie to słońce heh) będzie w miarę mała i o to chodzi, dzięki za pomoc!

8. Która jest najwyższa jak mogę spytać?

9. Chary

Chary Tuptuś

wielkosci podobne w tych 3l

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...