Wykrywacze metalu i poszukiwacze skarbów .

Old Crow 08.08.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Old Crow

Old Crow Guerrilla cultivation

Witam .

Mam nadzieje ze znajdzie się ktoś na forum co poszukuje skarbów wojennych , monetek , itp .

Moglibyśmy się tu wymieniać wiedzą, jaki posiadamy sprzęt i jaki jest najlepszy na monety a jaki na militaria w sumie ogólnie o poszukiwaniach .

Mogło by to być pomocne dla wielu pewnie , i idąc na spota zbadać co nie co wykrywaczem :) .

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy .

• Lubie to x 3
  2. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

To ja może zacznę 1/6 tlara

• Lubie to x 1
  3. Adamus10

Adamus10 Tuptuś

Właśnie ostatnio sie zainteresowałem poszukiwaniem skarbów :)) fajnie się to ogląda na YT jak ludzie znajdują skarby :D

Polecacie jakiś sprzęt na początkowe wyprawy ? Bardziej żeby trochę sobie urozmaicić dzień, pójść i dla przyjemności coś poszukać. Czy taki sprzęt jest drogi nawet na amatorskie wyprawy ? :))

4. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Zależy jaki masz budżet . Generalnie trzeba unikać wykrywaczy z netto czy reala za 150 zł . Niestety z 500 zł to minimum za używkę której nie rozkurwisz rzutem o drzewo po godzinie

• Lubie to x 1
  5. Znaleziono na babcinym podwórku, zakopane nal rogu stodoły, dosyć częste miejsce ukrycia czegoś, kołatka głowa lwa niestety odnowiona przez mnie strasznie h.j. owo (myślałem że będzie wyglądać zajebisciealebeka) oraz perełka bagnet od mausera był owiniety w szmaty kilka cm dalej

IMG_20150927_190729.jpg

IMG_20151003_200736.jpg

• Kocham to ! x 2

6. o kuuuurwa ale czaaad, gleboko bylo ??

7. Jakieś 40cm, oprócz tego było sporo drobiazgów jakieś guziki, drobne monety, i hełm niemiecki trochę zniszczony ale w jednym kawałku

IMG_20151105_202300.jpg

• Lubie to x 1
  8. Jak ktoś się podjarał zbyt mocno to hamuje zapędy, moja miejscówka była praktycznie pewna, że trafi się coś fajnego,można czasami przekopać od h... Terenu i znaleźć drucik który leżał z 50cm pod ziemią w pieprzonych korzeniach, którego wykopanie zajęło godzinę. Można się czasami rozczarować ale takie fanty poprawiają humor

• Lubie to x 1
  9. qylie

qylie Użytkownik

Wszystko kwestia zamieszkiwanego przez nas terenu. Po moich lasach jedyne co się znajdzie to druty gwoździe i puszki. Do tego te przepisy :) Kolejne hobby za które mogą mnie zamknąć alebeka

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...