1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Wybór pomiędzy SexBud, BubbleGummer czy C99?

Dyskusja w dziale Dyskusje o nasionach, genach odmianach rozpoczęta przez Jan20 w dniu 09.01.2018

 1. Witam
  Chciałbym się zapytać która z wyżej wymienionych odmian ma najsłabszy zapach i zbiory które zadowalają indoor. Chodzi głównie o zapach, gdyż zależy mi o jak najsłabszy. SexBud wydaje mi się ciekawy, ale nie jestem pewien, czy jego zapach będzie w miare słaby. Ktoś miał, wypowie się? Jak pozostałe odmiany? Inne propozycje sativ o słabym zapachu?
   
 2. Fubar

  Fubar Wiedza nadprzyrodzona

  Jeśli mowa o zapachu to ewidentnie C'99 - można lecieć bez filtra. Z pozostałymi dwoma to raczej loteria, bo o ile wszystkie C'99 jakie miałem nie było czuć niczym innym niż cytrusami, to w Bubblegummer'ze i SexBud (SexBud'a nie miałem, ale to rzekomo jakaś selekcja Grapefruita których troche miałem) wyczuwa się poza dominującymi zapachami słodyczy i owoców także nuty skunka czy tzw. hash. Choć do prawdziwych śmierdzieli duuuużo im brakuje.
  Natomiast w kwestii haju zdecydowanie Bubblegummer zrobił na mnie najlepsze wrażenie i jest w moim prywatnym top 3.
   
  1 person likes this.
 3. Dromader

  Dromader Użytkownik

  Kup po prostu filtr węglowy, dobrze zamontowana mata też zda egzamin, poczytaj sobie na forum na pewno coś znajdziesz, no i nie będziesz się stresował że coś zacznie śmierdzieć :Piwo:
   
  1 person likes this.
 4. MEMBRANA NEUTRALIZUJĄCA da rade z bubblegummerem? Jakie mniej wiecej plony z jednej roślinki w dobrych warunkach?
   
 5. Heniekzbagien

  Heniekzbagien Geniusz

  Panie Jan, wejdź se Pan na dział "fotorelacje indoor" i w fotorelce Mrocznego Pomiota, autor wrzucił fotkę zrobionego przez siebie filtra węglowego na dobrym patencie wg mnie.