Wybór odmiany indoor

Tomlub9 05.11.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Cześć. Jestem początkującym hodowcą. Szukam jakiejś odmiany do hodowli indoor, która będzie niska, nie bedzię wydzielać silnego zapachu, bedzie szybko rosla, oraz bedzie w miare prosta w uprawie. Myślałem nad c99 ale natknąłem się na wzmianki, że nie jest wcale taka prosta w uprawie i może stwarzać problemy. Co o tym uwazacie? Jakie inne odmiany mozecie polecic?
    Dzięki za pomoc :)

2. RastaMann

RastaMann Tuptuś

A jakie problemy może stwarzać? Teoretycznie to każda odmiana może stwarzać problemy jak się doświadczenia nie ma. Mi najmniej z moich co miałem to było czuć crystal candy auto od sweet seeds. C'99 od female seeds to sezon i faktycznie kiedyś dużo było komentarzy że słabo czuć ale to sezon i musisz się trzymać stałego fotoperoidu bo jak zamieszasz to może się zrewegować a automatom święcę jak mi się podoba chociaż nie powinno się tak robić i nic złego oprócz mniejszego plonu się nie dzieje. Polecam Ci auto na początek i odżywki https://www.tanieuprawianie.pl/2129-zestawy/zestaw-advanced-nutrients-3-x-500ml-grow-micro-bloom. Nie da się zjebać raczej nawożenia tymi nawozami i same regulują ph. Ogólnie to uważam że co byś tam nie wsadził to i tak będzie czuć mniej lubi więcej więc proponuję zarobić boxa z filtrem i będzie po problemie.

• Lubie to x 1
  3. mialem grapferuita od female seeds a jest w nim rzzekomo 75% c'99 i rzeczywiscie nic nie bylo czuc, to ja potwierdzam

• Lubie to x 1
  4. Ja sam szukam takiej niewysokiej odmiany indoor do pc boxa która nie wydziela intensywnego zapachu i Ci powiem, że ciężko. Szczerze nie wiem jak z zapachem u tej odmiany ale polecam ci lowrydera#2 jest bardzo niska i prosta w uprawie z opisu. Ale jak się trzymasz pewnych zasad nic nie popsujesz. Ja się nie wypowiadam, bo też nie długo startuje z pierwszym sadzeniem, ale tyle ile się naczytałem to aż sam się dziwie.
    Więc jakby ktoś sam miał jakąś niewysoką (najlepiej przewaga indica, auto) odmianę, która będzie mało intensywanie pachnięc, bo będzie zawsze, ale mało intensywnie to się podpinam do posta autora.

5. Polecam 60day Grapefruit ma słabo wyczuwalny zapach

• Lubie to x 1
  6. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Akacz jest dość mało intensywny jak i mało wymagający w uprawie .

* szukasz genów o łagodnym zapachu bo nie planujesz filtra w grow ?
    Bierz pod uwage równiez światło i jego temperaturę - ma duży wpływ na zapach .

7. Planuje filtr w growboxie, natomiast nie bedzię to na pewno filtr wysokiej klasy, dlatego szukam odmiany o relatywnie słabym zapachu.

8. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Cieszę sie , ze myślisz o filtrze - bezpieczeństwo nie ma ceny , w sieci jest dosc dużo ciekawych /tanich rozwiązań które na pewno zdają egzamin w przypadku małych powierzchni .
    Jeśli chodzi o przyszłe gabaryty ewentualnej odmiany to wierz mi że warunki jakie jej stworzysz zdefiniują jej rozmiar tzn że technika - rozmiar donicy jak i warunki maja ogromny wpływ na plon , powodzenia !

9. Jak światło i temperatura przekłada się w praktyce na zapach?
    :cojej:

10. RastaMann

RastaMann Tuptuś

11. konopia to chwast sadź co chcesz a na odmiany te ze sklepów to nawet nie masz co patrzec bo z jednego opakowania dwa rózna ziarna potrafią byc i dwa rozne krzaki, jebaj cokolwiek ci mowie facet

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...