1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

wybór i pytanie

Dyskusja w dziale Nasiona rozpoczęta przez agent1039 w dniu 06.03.2013

Tagi:
  1. agent1039

agent1039 Zagubiony

potrzebuje aby ktoś polecił 2 rodzaje nasion dla osoby początkującej , która chce zasadzic roslinki na dworze w raz z początkiem kwietnia, chce posadzic tak zeby z tych 2 nasionek wyrosly 2 pewniaki , chce takze zakupic od razu feminizowane i auto każde.

i jedno pytanie, czy jesli na thc-thc zamowil bym przy uzyciu opcji poste-restante, to czy przy odbiore i okazywaniu jakiegos dowodu osobistego na poczcie musze miec ukonczone 18 lat, czy przy odebraniu wiek nie gra roli.

2. Box

Box Błyskotlwy

Teoretycznie jak kurier przynosi Ci przesyłke do domu nie wymaga od Ciebie okazania dowodu ani nic takiego, dlatego wydaje mi sie ze jesli nie masz 18lat powinno udać Ci sie zamowic ;d W zasadzie wszystkie nasiona z af dojdą w naszym klimacie wiec to tylko i wyłacznie twoja wyobraźnia powinna kierować Cie wyborem nasiona. Zastanów się czy chcesz dobry towar dla siebie czy na sell. Jesli dla siebie polecam amnesje a jesli na sell white-widow bo na thc-thc podają stosunkowo duży plon.

Pomogłem postaw blanta ;d

agent1039 likes this.
  3. tobiasz1233

tobiasz1233 Autorytet

Ja ci polecam lemon skunk mam go teraz cudowny zapach :)) moj kumpiel zamawial z thc-thc i listonosz mu przyniosl podpisal i siemka :) powodzenia !!

agent1039 likes this.
  4. Wujo

Wujo Guest

dla poczatkujacego polecam WHITE RUSSIAN np., jesli ma byc pewniak to FEM i szybko to AUTO ale kwiecien to za wczesnie na automaty, jesli zdecydujesz sie na jakiego kolwiek automata to z wysiewem wstrzymal bym sie do konca maja aby plon byl zadowalajacy...
    linki do zaufanych sklepow i w/w pestki:
    AF Feminizowane - NASIONA MARIHUANY | Cannabis Sklep |White Russian AF FEM (3 sztuki)
    Nasiona marihuany/ White Russian / Holenderski Skun
    Jesli natomiast koniecznie ma byc to kwiecien to ponizej daje link do w/w pestki w postaci FEM ale pelnosezonowej ;) pozdro.

agent1039 likes this.
  5. agent1039

agent1039 Zagubiony

okok dzieki, ponawiam tylko pytanie czy ktoś wie jak to jest z tym poste- restante i odbiorem na poczcie nie bedadz pelnoletnim ?

6. Wujo

Wujo Guest

zastajesz awizo w skrzynce i z nim idziesz na poczte ;) okazujesz pani w okienku awizo a ona wydaje list ;) bez obaw w sklepach ktore ci podalem nie ma przypalu, pozdro.

Last edited by a moderator: 06.03.2013
  7. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

wystarczy dokument ( w tym wypadku legitymacja ) stwierdzający twoją tożsamość ;]

8. beer

beer Autorytet

Jeśli piszą ze 3 sztuki w tej cenie to sa te 3 sztuki ?

9. Wujo

Wujo Guest

tak dokladnie i dotego zapewne jakis gratis -bo daja zawsze ;)