growshop www.potwornyogrod.pl - Growshop / Profesjonalny Sklep Ogrodniczy / Sklep Stacjonarny we Wrocławiu

Potwornyogrod.pl 02.08.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. [FONT=&quot] Witamy wszystkich użytkowników forum.nasionakonopi.pl.[/FONT]
  [FONT=&quot]
  [/FONT]​
  [FONT=&quot]Jesteśmy nowo otwartym growshopem mieszczącym się we Wrocławiu przy ulicy Tęczowej 48. Firma "Potworny Ogród" powstała z naszej pasji do zieleni. Zamiłowanie do ogrodnictwa wynieśliśmy z naszych rodzinnych domów. Pielęgnowane przez kilkanaście lat stało się naszym sposobem na życie. Teraz możemy dzielić się zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z naszymi klientami.

  W naszej ofercie znajdziecie ziemię, specjalistyczne podłoża uprawowe, nawozy, oświetlenie, systemy nawadniające, systemy hydroponiczne, pomieszczenia do upraw, środki ochrony roślin, doniczki, narzędzia i sprzęt ogrodniczy oraz wiele innych produktów wiodących producentów polskich i zagranicznych takich jak: Plagron, Canna, BioBizz, Hesi, GIB, GHE, Adjust-A-Wings, Atami, Advanced Nutrients, Eazy Plug, Garland i wielu innych.
  [/FONT]
  [FONT=&quot]
  [/FONT]
  [FONT=&quot]Żaden dział ogrodnictwa nie stanowi dla nas tajemnicy. Na bieżąco obserwujemy rozwój branży na świecie i uzupełniamy asortyment nowościami pojawiającymi się na rynku ogrodniczym.

  Sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Negocjujemy ceny. Udzielamy rabatów dla odbiorców hurtowych oraz klientów indywidualnych (uzależnione od wielkości zakupów). Zamówienia staramy się realizować błyskawicznie. Towar niemożliwy do zdobycia załatwiamy „na wczoraj”, a ogólnie dostępny wysyłamy w dniu zamówienia.
  Posiadamy sklep stacjonarny, we Wrocławiu przy ulicy Tęczowej 48.

  Dane kontaktowe:[/FONT]

  [FONT=&quot]
  Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów. Niech połączy nas nasza wspólna pasja…[/FONT]
  [FONT=&quot]
  P.S. No i mała "promocja" na miły początek. Każdy kto w sierpniu dokona zakupu w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym powołując się na ten wpis otrzyma 10% rabatu na zakupiony towar.[/FONT]​
   
  Last edited: 02.08.2017
 2. Witamy. W naszej ofercie pojawiły się nowe namioty uprawowe z serii Monster Garden polskiej firmy Growspec. Doskonałej jakości produkt w naprawdę niskiej cenie. Gorąco polecamy...
  https://potwornyogrod.pl/pl/c/Growspec/796
  P.S. Jak coś nowego to i mała promocja się należy. Dokonując zakupu growboxa firmy Growspec do końca kwietnia 2018 roku i powołując się na ten wpis uzyskacie dodatkowe 10% rabatu.
  Zapraszamy do zakupów...
   
 3. KWKZ

  KWKZ Zagubiony

  Zajebisty kontakt, szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany, ciekawy gratis. Bardzo wielki pozytyw dla chłopaków.
   
  • Lubie to x 1
 4. Woreczki strunowe - bardzo grube i wytrzymałe

  Witamy.
  Kolejna nowość w naszej ofercie. Udało się sprowadzić towar o który często pytaliście. Rzadko spotykane na rynku polskim woreczki strunowe o grubości 90 mikronów (0,09 mm). Bardzo grube i wytrzymałe w porównaniu z tymi najczęściej spotykanymi.
  Posiadają trwałą strunę , która umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie. Stanowią doskonale zabezpieczenie np. przed niechcianym zapachem.
  Zapraszamy do zakupów...
  https://potwornyogrod.pl/pl/p/Worecz...-100-szt./9000
   
 5. SHOOTING POWDER - stymulator kwitnienia

  Witamy.
  Udało się sprowadzić towar o który z wielu was pytało. SHOOTING POWDER - podobno najlepszy stymulator kwitnienia dostępny na rynku. Zapraszamy do zakupów:
  https://potwornyogrod.pl/pl/p/Shooti...w-proszku/4524
   
  Last edited: 09.04.2018
 6. WITAMY.
  ZMIENILIŚMY SIEDZIBĘ I GODZINY OTWARCIA SKLEPU STACJONARNEGO WE WROCŁAWIU. AKTUALNY ADRES I GODZINY OTWARCIA TO:  WROCŁAW, UL. TĘCZOWA 67,
  W GŁĘBI PODWÓRKA, DRUGIE DRZWI PO LEWEJ STRONIE (PIERWSZE TO PORTIERNIA), NA PIERWSZYM PIĘTRZE PO LEWEJ STRONIE


  OTWARTE:
  - PONIEDZIAŁEK: 17:00 - 19:00
  - ŚRODA: 17:00 - 19:00
  - SOBOTA: 10:00 - 14:00
  ISTNIEJ MOŻLIWOŚĆ OTWARCIA SKLEPU W INNE DNI LUB GODZINY PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ.
   
 7. Witamy.
  W związku z przeprowadzką (nowy adres sklepu stacjonarnego to Tęczowa 67, Wrocław) urządzamy małą wyprzedaż. W najbliższym czasie będziemy w kategorii "Wyprzedaż" zamieszczać kolejne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Na początek nawozy marki BioGreen. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów:   
  Last edited: 15.08.2018
 8. Witamy.
  Przypominamy o przeprowadzce pod nowy adres (WROCŁAW, TĘCZOWA 67) i dalej czyścimy magazyn. Dziś pod młotek trafiają nawozy Dutchpro. W dziale Wyprzedaż znajdziecie kilka produktów tej firmy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów:

   
 9. Witamy.
  Pytaliście nas często o większe rozmiary woreczków strunowych. Już są :). Sprowadziliśmy dla was wszystkie dostępne u naszych dostawców rozmiary. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów:

  https://potwornyogrod.pl/pl/c/Woreczki-strunowe/812
   
 10. Witamy.
  Od dziś do końca kwietnia trwa w naszym sklepie stacjonarnym wiosenna wyprzedaż obejmująca cały dostępny na miejscu towar.
  Każdy kto w tym czasie dokona u nas zakupu i powoła się na ten wpis otrzyma 20% rabatu na zakupiony towar.
  Przy okazji przypominamy aktualny adres i godziny otwarcia:

  WROCŁAW, UL. TĘCZOWA 67; W GŁĘBI PODWÓRKA, DRUGIE DRZWI PO LEWEJ STRONIE (PIERWSZE TO PORTIERNIA), NA PIERWSZYM PIĘTRZE PO LEWEJ STRONIE
  - PONIEDZIAŁEK: 17:00 - 19:00
  - ŚRODA: 17:00 - 19:00
  - SOBOTA: 10:00 - 14:00

  Zapraszamy do odwiedzin i życzymy udanych zakupów....
   
 11. marcopolo

  marcopolo Moderator Staff Member

  Chetnie sprawdze dzialanie w/w nawozw,a jak cenowo to wyglada za caly zestaw?
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...