1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

growshop www.HEMP.pl sklep ogrodniczy, hurt i detal, sklepy stacjonarne KRAKÓW, RADOM - Growshop

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez hemp.pl w dniu 26.08.2013

Tagi:
  1. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

TLED BLOOM 26W, LAMPA LED 3000K NA KWITNIENIE,
    MONTAŻ W PIONIE I POZIOMIE, DŁ.54cm, DO UPRAWY ROŚLIN

197,46zł

TLED BLOOM 42W, LAMPA LED 3000K NA KWITNIENIE,
    MONTAŻ W PIONIE I POZIOMIE, DŁ.95cm, DO UPRAWY ROŚLIN

297,79zł

Koniecznie sprawdź nasze PROMOCJE

UWAGA
    Mamy do rozdania darmowe gadżety, próbki nawozów i chcemy poznać Wasze opinie o producentach których znajdziesz na www.hemp.pl. Lista producentów znajduje się z lewej strony pod listą kategorii produktów.

Proszę wyślij nam Swoją opinię na temat jednego lub wielu producentów.

Opinie te zostaną opublikowane ANONIMOWO na stronie Hemp.pl aby pomóc innych mniej doświadczonym Growerom.

WAŻNE: Opinie muszą być uzasadnione, sensowne, logiczne i zawierać minimum kilka-kilkanaście zdań. Takie opinie proszę nadsyłać na e-mail: hemp@hemp.pl

Do osób które wyślą do nas Swoje opinie my wyślemy gratisowe pakiety z gadżetami i próbkami nawozów.
    Im więcej opinii napiszesz tym więcej gratisów włożymy do paczki [​IMG]

2. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

3. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

4. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

Dlaczego warto wykorzystać mikoryzę w uprawie roślin ?

Mikoryza to współpraca pomiędzy roślinami a grzybami, powodująca obopólne korzyści. Grzyby korzystają z produktów fotosyntezy roślin pobierając głównie cukrów, których same nie potrafią wytworzyć. Rośliny dzięki mikoryzie otrzymują znacznie więcej korzyści.

Strzępki grzybni wnikają do korzeni lub pozostają na ich powierzchni dzięki czemu zwiększa się zdolność pobierania wody i soli mineralnych z gleby. Rośliny zaczynają silniej rosnąć, tworzą więcej kwiatów i owoców. Stają się także znacznie bardziej tolerancyjne na niekorzystne warunku - suszę, mróz, niewłaściwe pH gleby lub nadmierne zasolenie. Mikoryza chroni także rośliny przed chorobami.

NOWOŚCI

UKORZENIACZ W PROSZKU
    - MIKORYZA I BAKTERIE GLEBOWE
    - JELLYFISH 10g, PLANT SUCCESS
    ( mykoryza )

33,86 zł

MIKORYZA GRANULAT
    - GREAT WHITE GRANULAR ONE
    PLANT SUCCESS
    ( mikoryza )

113g 42,22 zł

1kg 190,26 zł

MIKORYZA W PŁYNIE,
    ORCA LIQUID MYCORRHIZAE
    100ml, PLANT SUCCESS
    ( mykoryza )

76,17 zł

MIKORYZA W PROSZKU,
    GREAT WHITE PREMIUM MYCORRHIZAE
    PLANT SUCCESS
    ( mykoryza )

28,3g - 93,12 zł

113,4g - 253,93 zł

REGULATOR WILGOTNOŚCI
    - INTEGRA BOOST 55%,
    UWALNIA LUB POCHŁANIA WILGOĆ
    W ZAMKNIĘTYM ŚRODOWISKU

do 28g suszu 6,78 zł

do 450g suszu 23,28 zł

LINK: https://www.hemp.pl/pl/c/Mikoryza/1397

5. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

6. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

7. Dzień dobry wszystkim.

Chciałam się podzielić moimi doświadczeniami z tym sklepem, gdyż wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Trafiłam na niego w sieci szukając donic i kostek kokosa. Sklep istnieje już bardzo długo a ja nigdy w nim nie robiłam zakupów. No to stwierdziłam, że spróbuję.

Bardzo ładna strona, praktyczna - szybko można znaleźć co potrzeba. Ekspresowe płatności też super, od razu Panowie mieli pieniądze na swoim subkoncie i paczkę miałam na drugi dzień (!!!!!) w paczkomacie. Bardzo szybko. Ceny też przystępne. Do tego dostałam kilka gratisów i ulotek. Bardzo miła niespodzianka.
    Dziękuję Panowie. Wszystko się przydało.

Podsumowująć. polecam sklep, można mu spokojnie zaufać, ja się nie zawiodłam, a jedynie bardzo pozytywnie zaskoczyłam. Na pewno wróce na zakupy w przyszłym sezonie bo lubie załatwiać te sprawy bez zbędnego gadania. Tu jest konkretnie, profesjonalnie i bardzo dyskretnie. No i jest na stanie to co widać na stronie a nie jak się okazuje w dniu zamówienia, że trzeba czekać na nie ma tego czy tamtego. W hemp mieli na stanie wszystko jak było na stronce sklepu.

Pozdrawiam

hemp.pl likes this.
  8. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

Attached Files:

9. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

10. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

11. hemp.pl

hemp.pl Dyskutant

nasiona marihuany, nasiona konopi