1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

growshop www.growshopjamaica.pl

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez GROWSHOPJAMAICA.PL w dniu 24.02.2012

1. Witamy!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

http://www.growshopjamaica.pl

Znajdziecie w nim wszystko do profesjonalnej uprawy roślin.

Zapewniamy szybką wysyłkę oraz pełną dyskrecję.

Mroczny likes this.
  2. bez nicku

bez nicku Geniusz

kupiłem feminizator,wszystko ok,szybka wysyłka przedmiot zgodny z opisem oraz małe gratisy :) polecam

3. ReGu

ReGu Inspiracja

Jest obecnie jakiś kodzik promocyjny ? :)

4. UWAGA!

Do końca roku 10% rabatu na wszystkie artykuły w sklepie.​
    Zapraszamy do korzystania z promocji!

5. szfagier

szfagier Wiedza nadprzyrodzona

Przesyłka błyskawica wszystko elegancko zapakowane polecam.

6. ghostman

ghostman Użytkownik

Zamawiałem jakieś 2 miesiące temu, na większe zakupy dostałem rabat 5 % - zawsze coś, szybka wysyłka, nikt dotąd nie pukał więc jak na razie ok polecam !

7. siema,
    ziomy powiedzcie po co wam kamery w sklepie i na wejsciu. w dodatku gdyby byly oficjalne a one poukrywane,
    tutaj zdjecie jednej ktora zostala rozjebana
    bede wdzieczny za odpowiedz bo troche sie boje o swoje bezpieczenstwo.

oczywiscie to zdjecie waszego sklepu widac adres nawet obok, kamera byla ukryta w szpiegowskiej puszce pelno takich na necie widac koncowke zasilajaca do kamer 12V i kabel BNC

8. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Szkoda ze nie macie na stornie czatu. Potrzebuję kilku rzeczy do boxa i chciałbym się skonsultować.

9. Witamy,

sami drodzy forumowicze oceńcie czy jest to puszka po rzekomo ukrytej kamerze - w załączniku szersza perspektywa. Gniazdko to znajduje się bezpośrednio nad drzwiami hali, gdzie magazyn miała między innymi firma InPost, więc owszem gniazdka są wyprowadzone, ale to nie znaczy, że my z nich kiedykolwiek korzystaliśmy czy korzystamy. Osoba, która twierdzi, że nam jakąś kamerę rozwaliła najzwyklej w świecie kłamie.

Pozdrawiamy!
    Growshop Jamaica Team

10. Mroczny

Mroczny Weteran

Witam.Nie wiem o co chodzi z tymi kamerami pewnie konkurencyjna gnida chce was znokautować bo widzę odrazu po poście zamieszczonym przez tę osobę że z forum nie ma nic wspólnego.
    Pisząc tego posta chciałbym was polecić innym.Ekspresowa wysyłka tak szybkiej wysyłki jeszcze nie miałem jak u was za co dziękuję.Ceny też są zajebiste.Tak trzymać.
    Pozdrawiam Mroczny Pomiot.

11. Adamus10

Adamus10 Autorytet

Szybka i prosta dostawa pod same drzwi :) szczelnie zapakowane, wszystko gitara :) Polecam !!!
    P.S. Dawajcie więcej promocji :) hehe, pozrdo

nasiona marihuany, nasiona konopi