Wprowadzanie broni biologicznej w Polsce w postaci GMO - 21 kwiecień 2017r

Wielki Zdrowy Topas 15.04.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Sejm chce zalegalizować broń biologiczną w celu wymordowania Polaków!

Tytuł wcale nie wprowadza w błąd. Rośliny GMO są bronią biologiczną, skonstruowaną tak, by czynić jak największe szkody organizmom żywym. Potwierdzają to badania niezależne, a także praktyka.
    Można to zablokować masowo stawiając się w Sejmie 21 kwietnia 2017 roku o godzinie 9-tej lub wcześniej (by uzyskać przepustkę) – by wziąć udział w pracach komisji sejmowej. Niech zbrodniarze nie czują się bezkarnie!

https://www.monitor-polski.pl/sejm-...a-w-celu-wymordowania-polakow/comment-page-2/

Takie gówno szykuje nam kochany rząd,mam nadzieję,że to nie przejdzie,poniżej Brytyjczyk broniący Polskiej wsi.

https://www.youtube.com/watch?v=hvwRRtjcsEA

Ma być strajk pod sejmem 21 kwietnia,ale można też podpisać petycję co już zrobiłem.
    https://petycje.iozn.pl/gmo/index.php?kod=IO060K2IO07

Co o tym sądzicie?

2. qylie

qylie Użytkownik

Są takie rzeczy na świecie które się fizjologom nie śniły... co my panie możemy? Ktoś tam pokrzyczy, powie ze on głoduje i strajk robi.. Jak ma to przejść to i tak przejdzie. Nie wiem w czyim to jest interesie, mało mnie to interesuje, od dawna jesteśmy karmieni tablicą mendelejewa i nikt tego nie zmieni. I z tego co sie orientuje to z GMO nie spotykamy się od dziś

• Lubie to x 1
  3. Już za czasów platformy zafundowali nam sprowadzanie jedzenia z GMO dla ludzi ale też pasze dla zwierząt które potem jemy,w tej chwili chcą wprowadzić też uprawy z GMO na terenie Polski czego wcześniej nie było.

Uważam,że się mylisz,że nie mamy na to wpływu,właśnie,że mamy. Bo to tylko od nas zależy czy będziemy narzekającymi na wszystko pizdami czy jako Polacy potrafimy się zgrać i coś zorganizować. Dam Ci przykład nie wiem czy na tym filmie wyżej to widziałem czy gdzieś indziej,ale w innym kraju też chcieli to zrobić,ale ludzie strajkowali,przyjechali rolnicy i wysypali im przyczepy ziarna GMO pod sejm i ustawa nie przeszła.

• Lubie to x 3
  4. Kiedyś pewien pszczelarz mi powiedział że pszczoły omijają pola rzepaku które są z ziaren genetycznie modyfikowanych. Czują że jest z tym coś nie tak.

5. Ryjek

Ryjek Użytkownik

jasne że nie ma co rozkłądać rąk, przecież to najgorsze co można zrobić..

6. Węgry Francja i jeszcze jakieś państwo odmówiły wprowadzania GMO na ich terytorium,u nas sprawa póki co ucichła,ale słabo to widzę skoro nasz rząd chciał to wprowadzić nie informując o tym obywateli. W telewizji o tym nie mówią.

7. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Skoro mamy takiego ministra od srodowiska to wszystko jest mozliwe:konik:

8. Fubar

Fubar Zagubiony

Nie jestem za uprawami GMO ale i tak ono jest już wszechobecne i każdy z nas spożywa GMO codziennie.

9. tu nie ma nic nowego panowie ,od dawna wiadomo że są koncerny które chcą zdominować rynek światowy dosłownie we wszystkim a w produkcji roślin spoż. szczególnie, gdy zdobędą na to patent i wyprą uprawy ze zwykłego siewu ,rolnicy będą zmuszeni do kupowania sadzonek co sezon ,co zresztą już się dzieje w Indjach ,generalnie wszystko co idzie z ameryki nastawione jest na komercje kosztem zwykłego człowieka

• Lubie to x 2
  10. Stringer

Stringer Zagubiony

11. 2515

2515 Zagubiony

Ja też jestem przeciwnikiem GMO, bo jak spierdoli się coś w genach to potem mutanty mogą wyrosnąć, albo my zaczniemy mutować ;D. Temat GMO jest bardzo rozległy, od samej modyfikacji po korzyści jakie płyną dla całej tej KONSPIRACJI..... Ale to może być jedyne wyjście dla przerostu populacji.

Każdy może sprawdzić etykietę i wybrać jedzenie bez GMO, ale trudno być pewnym czy produkt jest w pełni wolny od tego. Sam surowiec pochodzenia wołowego, wieprzowego czy drobiowego może posiadać w składzie GMO, które pochodziło z paszy czy kukurydzy, którą używano do karmienia tych zwierząt, a na gotowym wyrobie w sklepie z takiego surowca, nie będzie żadnych informacji o tym, chyba że się mylę.

• Lubie to x 2
  12. Alibaba

Alibaba Tuptuś

GMO przy szczepionkach to mały kutas, jeśli ktoś planuje dzieci to radzę się zapoznać z tematem i powikłaniami poszczepiennymi które mogą ujawniać już na samym początku aż do późnego wieku..
    Autyzm, nowotwory, obniżenie IQ, astma, cukrzyca typu 1 itp.. cały szereg "chorób cywilizacyjnych" - jak oni to ładnie nazywają, prawdopodobnie wywołują szczepienia, jednym słowem naturalny układ immunologiczny zostaje rozyebany, a kto na tym będzie zarabiać nie trudno się domyślić.
    Pozdro

--- Dodano ---

Fragment książki na temat szczepień, lecz to jedno z wielu źródeł informacji na temat szkodliwości wszelakich szczepień.
    http://illuminatio.pl/wp-content/uploads/2015/06/Szczepienia-przeglad-ważnych-badan-fragment.pdf

13. lakazs

lakazs Tuptuś

Już widzę jak jem marchewkę gmo i po paru latach płodzę dziecko i zamiast rąk ma wielkie ruszające się marchewki. Wiadomo, jest to nowość, trzeba to dopracować i badać, ale wasze odrzucanie gmo za sam fakt że to gmo to mi się kojarzy z klechami na przestrzeni ostatnich 500 lat. "nie i chuj" Szkoda gadać, żywność gmo jest oznakowana specjalnym symbolem, nie chcecie to nie jedzcie, ja jestem tym zajarany i czekam na dalszy rozwój wydarzeń w tej kwestii, nie widzicie chyba pozytywów i nadziei z tych modyfikacji będąc zaślepionymi zagrożeniami których owszem, nie powinno się lekceważyć ale i nie powinno się ich wyolbrzymiać i nadawać statusu godnego końca świata. Wyobraźcie sobie roślinę która ma mniejsze zapotrzebowanie na wodę, zwiększoną tolerancję na wysokie temperatury i strasznie zimne noce na raz.

Pozwólmy naukowcom spokojnie rozwijać tą technologię, bo sorry za stwierdzenie, ale za kogo do chuja się macie by mieć jakiekolwiek radykalne stanowisko w tej kwestii? Połowa z nas to ćpunki które nie chcą płacić za jaranie, i połowa jebanych dilerów.Podejrzewam że żaden z was nie jest specjalistą w tej dziedzinie, więc skończmy z ciemnogrodem.Można mieć swoje zdanie, ale narzucać je innym powołując się na w większości wyssane z chuja informacje i doniesienia jest mega żałosne. Tyle ode mnie.

14. 2515

2515 Zagubiony

To brzmi dobrze i przekonywujaco ale, w naturze chyba nie można mieć wszystkiego, coś za coś.
    Ale można jeszcze geny łączyć.....

Ja nienażucam swoich poglądów nikomu. Podaję informację o realnym zagrożeniu, choć specjalistą nie jestem ale potrafię zakładać, przewidywać pewne rzeczy.
    Jak będziesz jadł owoca który wygląda i smakuje jak śliwka, ale w genach śliwką niejest, ma inny squad chemiczny, to w tedy pojawia się problem żywieniowy związany z dietą...... przyswajaniem, gdy złe proporcje występują.

Niech to robią ale z dobrymi intencjami, zachowując przy tym trzeźwe/właściwe spojrzenie na całość.

• Lubie to x 1
    Last edited: 17.11.2017
  15. Nie pisz bzdur,że jest oznakowana specjalnym symbolem,bo właśnie przechodzą ustawy w których żywność GMO nie będzie musiała już być znakowana. Gdzie kończy się wybór tam kończy się wolność a tak po za tym to wierzysz w to,że ingerencja człowieka w naturę gdzie nie ma do niej szacunku wyjdzie nam na dobre?

Kolejna sprawa to w jakim celu jesteś tutaj na forum? Oprócz obrażania innych użytkowników od ćpunów i dealerów oraz wmawiania nam,ze się nie znamy i nie mamy dyskutować na ten temat.

• Lubie to x 2
  16. Uagder

Uagder Zagubiony

Ilość nie jakość, nie dotyczy to tylko żywności....
    Kolega chyba myśli że dostaje zawsze jedzenie z najwyższej jakości i przecież wie co jadły te zwierzęta wcześniej ;D bo badane itd.
    Niestety nie jest tak kolorowo, wystarczy poczytać/obejrzeć i samemu wyciągnąć wnioski.

17. Powinienes chyba forum zmienic i odstawic trawe synu jak uwazasz,ze palenie zielska to cpanie.

18. Ryjek

Ryjek Użytkownik

japierdole
    nie czuje się uczestnikiem żadnej z obu grup

19. Alibaba

Alibaba Tuptuś

Na stos z nim ! haha

Tak na serio to chłop musiał mieć ciężkie dzieciństwo, opierdalaj sobie gmo kilogramy jeśli tylko chcesz, nikt Ci nie zabrania brać udziału w tym eksperymencie, najwyraźniej jesteś dobrze doinformowany i wiesz najlepiej po co to się wprowadza. Podpowiem Ci że chodzi o pieniądze i patenty których się nie da nałożyć w 100% naturalne odmiany roślin. W dodatku wiedz że kiedyś były wojny itp. ludzie umierali masowo na wiele sposobów, w dzisiejszych czasach żydomasoneria radzi sobie z nadwyżką ludności innymi sposobami. Tak więc smacznego.

20. lakazs

lakazs Tuptuś

W tym stwierdzeniu są dwie tezy i jedna wyklucza drugą, zdecyduj się ;)

Jestem na forum ponieważ lubię marihuanę, jest to używka która zmienia percepcję czy postrzeganie świata tak jak chociażby yerba mate, kawa czy mocna zielona herbata, lub kokaina, nie chcę tych używek wsadzać do jednego wora bo to temat na inny wątek, ale mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi.Nie mówię że nie powinno się dyskutować, wręcz przeciwnie ale to już kwestia czytania ze zrozumieniem tego co napisałem.

Nie, jestem świadomy jakiej jakości żywność jem, i jestem świadomy dlaczego tak jest, ale to również temat na inne posiedzenie. Śmieszy mnie fakt że Wasze postrzeganie tej tematyki kończy się na stwierdzeniu i moim zdaniem krzywdzącym uogólnieniu GMO=ZŁO WCIELONE i SPISEK

Na forum zostanę,dziękuję.Marihuana to narkotyk,chcesz czy nie.Fakt faktem że jej zakazywanie to absurd w czystej postaci,ale bądźmy obiektywni, kawa to narkotyk, cola to narkotyk, z tymi wszystkimi smakołykami da się przesadzić, jeśli sądzisz że jest inaczej to albo jesteś dzieckiem zapatrzonym w marihuanę albo dorosłym niereformowalnym człowiekiem.W każdym przypadku przykro. Palę od bo ja wiem, 5 lat? mam zamiar palić dalej, tylko ja się nie oszukuję w przeciwieństwie do co niektórych tu obecnych i nie gloryfikuję zielska.

Według mnie jest to postawa godna pochwały, ale niczego to nie zmienia, nie chcemy ćpać pseudo trawy, chcemy ćpać czystą i niczym nie doprawianą, co do określenia ćpun wydaję mi się że źle interpretujecie to słowo, pewnie wyobrażacie sobie gościa ze strzykawką i kablem w ryju, ale wg mnie ćpun to osoba która celowo wprowadza się w stan odurzenia nie ważne jaką substancją. Ja palę bo lubię tą fazę, nie udaję konesera i nie pierdolę wam głupot że chodzi mi o wyjątkowy bukiet zapachu czy o piękny smak, owszem są to fajne aspekty trawy ale takie gadanie zakrawa o śmieszność.Lubię tę fazę i uważam się za ćpuna, moi znajomi podobnie mimo iż mamy dobre prace, jesteśmy uważani za elokwentnych czy wyjątkowo kulturalnych.Nie jestem narkomanem, ale ćpunem owszem bo mam słabość do marihuany, wy pewnie nie hehe ;)

Perełka w moim zestawieniu głupich wypowiedzi na tym forum.Subiektywizm pełną gębą,ale to nic złego, co? Podpowiem ci, że chleb w sklepie kupujesz nie dla tego, że ktoś chce żebyś nie chodził głodny, tylko dlatego że na tym zarabia, czy to złe? idąc twoim tokiem rozumowania owszem.Podpowiem ci jeszcze, że patrząc na ścianę, obok której pewnie siedzisz budujący miał w chuju czy dobrze ci się będzie mieszkało, miał w chuju kto tu będzie mieszkał i ostatecznie miał w chuju mieszkającego, chciał po prostu zarobić.zy to źle? no jasne! Podpowiem ci jeszcze, że we wszystkim chodzi o pieniądze, i nie oznacza to faktu iż nie wyniknie z tego nic dobrego.W każdym zawodzie są kurwy, na stu lekarzy trafi się taki co wsadza noworodki do kieszeni i robi sobie z nimi zdjęcia, na stu policjantów trafi się taki co kmini jak tu się do ciebie dojebać, na stu naukowców odpowiedzialnych za GMO trafi się taki któremu z oczu aż kipi złowrogość i kmini jak tu zniszczyć świat.Fakt że nienaturalne to od razu oznacza że jest to złe? Dobrze że wasza głupota jest naturalna, całe szczęście ;] Do ostatniego zdania nawet się nie odniosę bo szkoda klawiatury. Pozdrawiam was serdecznie.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...