1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

[Włochy] Wyjeżdżasz na urlop? Można zdobyć receptę!

Dyskusja w dziale Marihuana w innych krajach rozpoczęta przez unkn0wn w dniu 15.12.2016

1. unkn0wn

unkn0wn Użytkownik

Witam,

Po wigilii wyjeżdżam na narty. Przypadkiem natknąłem się na informację, że we Włoszech jest legalna marihuana. Konkretnie Bedrocan, Bediol i Bedica, do tego oleje. Bedrocan ma np. 22% THC, Bediol 1%THC, 9% CBD i Bedica 14% THC.

Postanowiłem napisać do pewnej apteki w Turynie (Farmacia Piazza Villari), aby dowiedzieć się czy jako turysta mogę postarać się o recepte. Usłyszałem, że nie jest to niemożliwe, ale na pewno trudne - i dostałem linka do pewnej strony tylko dla Włochów.

Po wykupieniu VPN'a i skorzystania z google translate założyłem tam konto i mogłem już kontakować się z lekarzami wystawiającymi takie recepty.

Napisałem do 2 lekarzy z Turynu, odpisał jeden. Co mi jest?
    No to opisałem swój problem sprzed 2 lat, że miałem połamaną żuchwę z przemieszczeniem i od tego czasu na wysokościach mam migreny, przez migreny nie mam apetytu, itd...

Lekarz odpisał, że wystarczy fragment dokumentacji medycznej z Polski, do tego on zrobi ze mną wywiad i to wystarczy, spytał się o jaką chce odmianę i dawkę - to odpisałem, że nie wiem, bo ciężko oszacować. Będę pewnie 10 dni, to 2x5gr Bedrocan.

Koniec końców dostałem nr telefonu, jak zadzwoniłem dostałem adres i mam umówioną wizytę na 26 grudnia

Cena z 5gr Bedrocanu to około 52-54€ z tego co pamiętam, niestety nie znam ceny za konsultację z lekarzem, dam update 26 grudnia wieczorem.

Jakiekolwiek konkrety mogę podać na PW.

Na start podrzucam pewną stronę po włosku: http://www.farmagalenica.it/ricetta-...i-e-facsimile/ google translate całkiem ok tłumaczy na angielski.

2. Alibaba

Alibaba Forumowy guru

Jaki cwaniak ;d
    Jak by nie patrzeć to każdego obywatela unii powinny obejmować przywileje takie jakie posiada rdzenny mieszkaniec danego regionu.

3. unkn0wn

unkn0wn Użytkownik

Będę aktualizował ten temat, jak wrzucę zdjęcia topów, możecie jechać - działa.