1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Wiosna, wiosna, wiosna Al to Ty! Outdoor Open Seed 2018!

Dyskusja w dziale Konkursy i open seedy rozpoczęta przez Al Bundy w dniu 04.04.2018

1. Al Bundy

Al Bundy Moderator Moderator

Wiosna, wiosna, wiosna Al to Ty!
    Outdoor Open Seed 2018!

Podczas wiosennych porządków w swoich szufladach odnalazłem garść wspaniałych nasion Norden Seeds,
    a że u mnie z outdoorem jak z porannym myciem zębów, pestki, tak jak pasta do zębów - nie są mi potrzebne ;d
    Znaczy są, ale na pewno jest na Forum wielu, którym przydadzą się bardziej i którzy zrobią z nich o wiele lepszy
    pożytek ode mnie i dlatego właśnie postanowiłem Wam je po prostu rozdać. Tym razem to nie żaden konkurs,
    więc nie trzeba się specjalnie gimnastykować - zgłaszać się może absolutnie każdy, jakiejkolwiek płci, wyznania,
    rasy, kategorii wagowej, orientacji seksualnej, tym razem nie liczy się staż, ilość blantów pod nickiem, czy ile kto
    ma na koncie ukończonych fotorelacji. Fajnie by było jakby komuś się zechciało wystukać paluszkami w poście
    chociaż krótkich kilka słów, które jakoś pomogą mi podjąć decyzję. No cokolwiek! Do rozdania mam...

25 nasion Auto Viking Thor
    w 5 zestawach po 5 sztuk, chyba, że mi się odmieni i dorzucę jeszcze kilka ;d

Tym, którzy nie znają tej cudownej odmiany, wyjaśniam, iż jest to cacko wręcz stworzone do naszych warunków.
    Dochodzi - tak jak ja - bardzo szybko. Nie stwarza problemów, a przy tym ma jebnięcie jak stopy mojej teściowej.
    Wszystkie nasiona pochodzą z moich osobistych, szufladowych zbiorów, ten open seed nie ma żadnego sponsora,
    dlatego też zastrzegam, iż wysyłka tylko i wyłącznie na terenie naszego pięknego Kraju - Pocztą Polską.

Zgłaszać się możecie od tej chwili, a szczęśliwą piątkę wybiorę i ogłoszę 8 kwietnia.

...

Last edited: 04.04.2018
  2. Zenon#dyrdymaŁ

Zenon#dyrdymaŁ Błyskotlwy

No to ja poproszę z rana , zamiast kawy. Pozdrawiam :cwaniak:

3. Medicum89

Medicum89 Expert

zglaszam sie :)

4. DonPerignon

DonPerignon Autorytet

No i pięknie ;d szkoda ze ja w swojej szufladzie nie moge czegoś znalezc :P ja podobnie z Outem lipa ale cieszą mnie takie akcje i wielki szacun!Więc do boju Panie i Panowie!!

5. Natasz

Natasz Inspiracja

Chciałbym się zgłosić ale 5 pestek to dla mnie za dużo jeśli został bym wybrany to chciałbym 3 pestki a te 2 które by zostały chciałbym aby trafiły do kogoś kto spożytkuje je chce Zrobić outa w tym roku będzie to mój 1 out;)

6. KWKZ

KWKZ Inspiracja

Zgłaszam swoje zapotrzebowanie, pestki rozdziele wśród swoich dobrych ludzi którzy je szybko spożytkują

7. W0lNY

W0lNY Wiedza nadprzyrodzona

Słońce, chmurki, wiatrak i thc <3
    Zgłaszam się po pestki do mojego ogródka natraktorze

8. Mroczny Pomiot

Mroczny Pomiot Weteran

Siema.Do mojej lodówki 5 sztuk to też za dużo. Lubię różnorodność i 2 pestki bym przytulił i posadził w następnym rzucie automatów.Tego breedera jeszcze nie sadziłem i jestem ciekawy co to by wyrosło w indorze.

9. Racuch

Racuch Forumowy guru

MI da Tata tez :)

10. TheSpecialOne

TheSpecialOne Expert

Yo yo!u mnie na spocie jest sporo przestrzeni na panienki wiec miejsce dobre by miały co by pokazały na co je stać na dworze ;d

11. bassowy

bassowy Tuptuś

Hejka,chetnie bym przytulil ze dwa sionka i zobaczyl co z tego wyjdzie u mnie w ie ,czyli krainie deszczowcow.Ale AL dwa sionka to maks bo wiecej nie upchne na spocie.Oczywiscie pokrywam koszt wysylki.Pozdro

12. Lewus333

Lewus333 Dyskutant

Siema siema o tej porze Al pestki rozdać może... Więc z chęcią pestki przytulę obiecuję że dobrze je spożytkuję i skończły mi się rymy... :)

13. Lubię Matme

Lubię Matme Autorytet

Z radością zasadze nowe ziarno, nie testowałem tej odmiany a tego roczny out planuje zrobić wyjątkowo barwny i zróżnicowany, zgłaszam się ;drzewo:

14. Kto po łące jedzie ?
    Kto na żonę wjedzie ?
    Owoc jego to utrata, TATA PSYCHOPATA !

View attachment 171865

Jeśli będziesz dzielić te pakiety ja chętnie zgarnę 3 sztuki i pokryje koszt przesyłki !

POWODZENIA LUDZISKA :rolnik:

15. marcopolo

marcopolo Weteran

O w morde,znow nie spelniam wymogow,ale chetnie bym na out-a przytulil tego Thora:>
    A jeszcze jak mowisz ze wali jak nogi tesciowej-to cos dla mnie haha

16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Geniusz

A to ja też się zgłoszę, a nóż się uda pierwszego outa zrobić. Wikingów uwielbiam, a dzięki zajawce z dzieciństwa i Marvelowi, Thor również nie jest mi obcy ;d
    A co do stóp teściowej to w rapie tak samo jest - tłuste stopy to podstawa.

17. Gr0w3R

Gr0w3R Użytkownik

Przytulił bym takiego vikinga skurwysyna :rastaman:

18. VejderSkun

VejderSkun Weteran

To i może ja coś przytule...zapasy się skończyły a sezon goni.....:karmi:

19. JanuszWąsaty

JanuszWąsaty Autorytet

Musiałem pomierzyć jeszcze raz poletko i wychodzi mi że jak zrezygnuję z dwóch kabaczków to powinienem się zmieścic z tymi krasnalami z północy ;]
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=3yypjrw3H30[/video]

20. G-Buch

G-Buch Błyskotlwy

Witam zgłaszam się do pestek bo w tym roku mam zamiar zrobić coś naprawdę dużego a im więcej tym lepiej :cwaniak: