1. Czy nowe forum Ci się podoba?

  Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
  Dismiss Notice

Wiedza o marihuanie - nowy kierunek studiów!

Dyskusja w dziale Hyde Park rozpoczęta przez RAS K.O w dniu 16.07.2014

 1. RAS K.O

  RAS K.O Wiedza nadprzyrodzona

  College w Massachusetts postanowił iść z duchem czasu i stworzyć nowy kierunek studiów, który przyciągnie uczniów. Co powiesz na... Wiedzę O Marihuanie?


  Tak naprawę, nie wiemy jak dokładnie będzie się nazywać przedmiot wykładany w Massachusetts, ale faktem jest, że już niedługo naprawdę pojawi się tam możliwość przyswajania wiedzy na tematy związane z marihuaną. Studia z "zielarstwa" ruszają w drugiej połowie sierpnia lub na początku września.
  Program kierunku oferował będzie zagadnienia z zakresu medycznego zastosowania marihuany, technik uprawy konopi oraz chociażby jej historii. Wszystko to ujęte w jeden 12-sto stopniowy kurs zakończony wręczeniem dyplomu "Cannabis industry". Brzmi nieźle? Nam też się podoba ten pomysł!
  Niestety rząd nie będzie dofinansowywał wspomnianego kierunku, dlatego za przyjemność edukowania się na temat trawy trzeba będzie zapłacić 1500 dolarów. Pozytywne jest jednak to, że zajęcia odbywać się będą w weekendy i wieczory, dlatego też nie powinny kolidować z innymi obowiązkami lub pracą.
  Coś czujemy, że do Massachusetts może napłynąć niebawem fala imigrantów...

  źródło : CKM.pl
   
  Last edited: 16.07.2014
  ONER likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi