Wiatrak spalony czemu moze za maly ? Zdjecia

Aniol 21.10.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Podlaczylem pod te gowno wiatrak i sie w huj z palil czego winna robilem test wyciagnelem z laptopa wiatraczek malutki i podlaczylem po zasilacz od routera 12 v 1 a prosse o to zdjecia i czy jak podlacze wiatraki 12 f artick cooling to tez pujda sie jebqc ?

2. brylant

brylant Zagubiony

zasilacz 12v -> wiatrak 5v i masz odpowiedz. a poza tymzakurzony. nie chce sie czyscic? zapchany brudem went tez lubi sie spalic

3. Szalony Alchemik

Szalony Alchemik Zagubiony

na naklejce masz napiasane ze to wentylator 5 V (volt) a ty mu dąłes na wejście 12V, ponad 2 razy więcje niż zaplanowano - to nie mogło się udać

do teog jets to wentylator przeznacozny do pracy przy szczelinie, tłoczący rpzez nią powietrze, a nie normalny 'dmuchajacy'

• Lubie to x 1
  4. Szalony Alchemik

Szalony Alchemik Zagubiony

ale to tak, jaki duzy box masz ?

to są dobre wentylatory, napięcie znamionowe 12V, czyli mogą pracować w zakresie 5V-12 V
    niższe napięcie = niższe obroty i CISZEJ

5. Ze ciszej to mi nie przeszkadza bo mam swoja chate takze uprawa jest przy luzku he a box 172x140x50 hps 400

6. Czegewara

Czegewara Tuptuś

przy takim boksie na went pc nie wiem czy to wogóle ma senstam musi byc odpowiednia wymiana powietrza nie chodzi już o samą temp ale też o co2 i tlen

7. ŚmiejącaSięTwarz

ŚmiejącaSięTwarz Banned Zbanowany

ja Ci mordo od razu powiem że went od pc mogą być ale tylko jako wdmuchujący; przy takim boksie to chuja moga possac a nie wilgoć wyciagnać z zapachami. kupo sobie za 30-45pln kanałowy wentylator np dospel fi 100 lub 125 i spokojnie da rade, dodatkowo hps 400 generuje w pyte gorąca i te od pc nie dadza rady i nie mozna filtra ani rury podpiąć- a jak zaczniesz się w przeróbki bawić to zabawa wyjdzie tyle samo albo i wiecej niż kanalowy
    druga opcja zacznij bez went i zobaczysz co się bedzie działo. nie ma sensu teraz inwest nawet 20pln na coś co za m-c jebniesz w kat bo się nie nadaje-na swoim przykładzie testowałem

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...