White Widow Auto i AK 482 Auto. Jak oceniacie?

ZielonyKoliber 18.05.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam,
    To moje dwie panny!
    White widow po prawej ma 28 dni, Ak482 Ma 26 dni. Oba wg THC-THC mają być do zbioru po 70 dniach
    Jak je oceniacie? wszystko ok? Jak myślicie ile z takich panienek uda się zebrać? Czy może nie da się tego jeszcze szacować? IMG_20200518_204343.png
    IMG_20200518_204418.png IMG_20200518_204350.png Pozdro!

IMG_20200518_204347.png

2. SpizganyZiomek

SpizganyZiomek Zagubiony

Na oko starego wyjadacza wszystko gra :D lubię jak kolegom z branży się powodzi, na dany moment nie damy rady okreslic ile Ci pyknie z całości, trenuj je (lst) póki czas a wynagrodzi Ci plonem. Peace!

• Lubie to x 1
  3. Dzięki za odpowiedź :D . Zastanawia mnie tylko kiedy zaczną kwitnąc... To jedne z najszybszych automatów w sklepie i miały być gotowe do zbioru w 10 tygodni a minęły już 4... Jest się czym martwić?

4. Nie licz na to, że będą gotowe w czasie podanym przez sklep, dolicz sobie conajmniej 2 tygodnie. :) Zaraz powinna zacząć pachnieć ;)

5. SpizganyZiomek

SpizganyZiomek Zagubiony

Kolega ma rację, może nie akurat 2 tygodnie bo to zależy od wielu czynników, roślinki rozwijają się prawidłowo, spróbuj je jeszcze rozłożyć żeby się troszkę rozrosły a później kwiatostany dostawały więcej światła, z fartem!

6. Dzięki za odpowiedź panowie!
    Jeszcze kilka dni temu zrobiłem im małego fryzjera może to trochę wpłynęło ( wiem że zdania są podzielone bo to automaty, ale szczyty które dzięki temu odsłoniłem ładnie rosną więc nie żałuję). No cóż, pozostaje cierpliwość i pielęgnacja :D
    Z fartem!

7. SpizganyZiomek

SpizganyZiomek Zagubiony

Czekamy na foty panienek :D Peace

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...