White Bhutanese

G-Farmer 15.01.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. White Bhutanese


  [​IMG]

  Po raz pierwszy możemy skosztować genów dzikorosnącej odmiany z tego odległego, leżącego w Himalajach kraju jakim jest Bhutan. Nasze rośliny matki pochodzą z nasion które z tamtąd przywieźliśmy. W niezmienionej formie posiadamy je od czasu gdy zebraliśmy te nasiona w naturalnym środowisku. White Bhutanese to klasyczna, wysoka Sativa o długich internodach o czym należy pamiętać gdy uprawiamy w szklarni lub indoor.Późne wysadzanie i treningi są niezbędne o ile nie posiadamy warunków aby urosły one do gigantycznych rozmiarów. W śródziemnomorskim lub gorącym klimacie ta odmiana nadal może osiągnąć 2,5m wysokości jesli zostanie wysadzona w czerwcu.White Bhutanese dobrze reaguje na LST i jest stosunkowo prosta w uprawie gdy już wiemy co trzeba robić by ograniczyć jej rozmiar. Warto również przyciąć dolne odrosty co wzmocni odrosty górne oraz ułatwi opiękę nad roślinami.

  Zarówno matka jak i sama White Bhutanese były testowane więc wiemy iż hermafrodytyzm jest u nich bardzo rzadki.Produkuje ona bardzo dużo żywicy a mleczno przezroczyste trichomy są jej znakiem rozpoznawczym.Gdy zbliżają się zbiory, kwiatostany wydzielają bardzo egzotyczny aromat.Może to być mieszanka słodkich owoców, mięty, orzechów i cytrusów w róznych kombinacjach.

  Działanie jest początkowo subtelne aby z czasem się nasilić.Jest idealnie zbalansowane między siłą a możliwością codziennego palenia. Zwiększa koncentrację i kreatywność gdyż jej działanie nie przerywa ciągu myślenia i nie wywołuje problemów z pamięcią. Działa głównie na umysł lecz daje się odczuć również fizyczny relaks, zwłaszcza pod koniec czasu jej działania. Stosunkowo duża ilość CBG sprawia iż odmiana ta przynosi ulge w bólu oraz pomaga przy problemach ze snem.

  Geny: Prowincja Wangi, Bhutan
  80% Sativa
  Zbiory Outdoor: Późny Październik - Listopad
  THC: 12 - 13,8%
  CBD: 0,16%
  CBG: 0,5 - 0,8%

  Producent: Mandala Seeds

  Link: https://gnomesgarden.eu/pl/mandala-seeds/443-white-bhutanese-feminizowane-mandala-seeds.html?refid=34
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...