Wczesny OUTDOOR?

maciekiksde 26.02.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. maciekiksde

maciekiksde Tuptuś

Witam, mam następujące pytanie: jaką odmianę wybrać, żeby jak najwcześniej uzyskać plony(rozpoczynając kiełkowanie jeszcze w marcu(czy nie za wcześnie?)/kwietniu) przy uprawie na zawnątrz? W grę wchodzi tylko partyzantka, także szklarnie itp odpadają. Najlepiej żeby była to sativa, która w polskim klimacie poradzi sobie bez problemu.
    Peace;]

2. jackob

jackob Tuptuś

Masz wyszukiwanie na stronach od 5-6 tyg i tym się kieruj , easy sativa , koniec kwietnia

• Lubie to x 1
  3. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

A easy sativa jakiego producenta jwst lepsza od oriona czy female seeds?

4. jackob

jackob Tuptuś

Wiesz co nie wypowiem się na ten temat bo nigdy nie miałem może ma ktoś na fr

5. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

Ok bo sie zastanawiam nad kupnem es i maroca ale chyba wezme od oriona :)

6. To może ja dla odmiany wezmę od FS i porównamy? ^^

7. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

nie ma problemu:)

8. Kali Mist

Kali Mist Tuptuś

Miałem ES od Oriona i FS. W moim przypadku Orionowa Easy Sativa była wierną kopią tą z Female Seeds, także wydaje mi się, że dużej różnicy to nie robi. Orion bardzo dobrze odwzorowuje/kopiuje odmiany znanych producentów.

Marzec to trochę za wcześnie jeśli nie masz boxa. Na parapecie tez różnie bywa, bo od niedostatecznej ilości słońca roślinki mogą zacząć kwitnąć. Głownie start zależy od pogody. Są ludzie, którzy wcześniej zaczynają, ale w takim przypadku przydaje się doświadczenie. Sam miałem planty 5 kwietnia na oucie i to bez okrycia. Przetrwały mniejsze przymrozki i rosły bez problemu. Wczesny wysiew jest ryzykowny i radzę uważać. Z początkiem kwietnia możesz śmiało kiełkować i jeśli masz możliwość to przetrzymaj roślinki np. na parapecie. Koniec kwietnia, początek maja możesz dawać na spota... Nie jest to też regułą i napisałem przykładowo... Trzeba patrzeć na pogodę, a z nią różnie bywa, bo przez kilka dni może diametralnie się zmienić... Także nie ma dokładnie ustalonej pory na wysiew... Powiedzmy.. hmm... Jak skończą się przymrozki i pogoda się polepszy, to można dawać na outa. Okrycie z butelek też jest przydatne na starcie, ale trzeba zrobić dobrą wentylację z kilku dziurek, bo inaczej planty się ugotują na słońcu.

• Lubie to x 3
  9. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

to wezme oriona i maroca tez wezme od oriona

10. maciekiksde

maciekiksde Tuptuś

Dziękuję za odpowiedzi ;>
    Przeglądałem trochę forum(nie tylko to) i wyczytałem że można zacząć np w połowie maja automaty: ok 10 dni w kubeczku/małej doniczce trzymać po czym dać na spota, i nasuwa się pytanie jak to jest z automatami na oucie? po jakim czasie zaczynają kwitnąć?
    :)

11. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

mi jak wykielkuje thunder blood i ak 47 to juz daje na out bo nie bede mial co z nimi zrobic

12. Nie bardzo, sezonowe sativy nie dojdą w Polandii naszej kochanej :d I wogóle marzec za wcześnie moim zdaniem, dużo za wcześnie. Połowa/koniec kwietnia to opytmalny czas na sezony, przecież w maju jeszcze zawsze są przymrozki.. Jak na moje to takie działanie już w marcu mija się z celem :niewiem:

13. hehe ja już na spocie mam 1ak47 automat ,skunka i super hash auto i dzisiaj przy pięknej pogodzie pojawiły się nad ziemią a są ogólnie pod butelkami z dziurkami i w doniczkach więc nie jest im raczej aż tak zimno ale jak chcesz sadzić teraz to możesz tylko nie licz na duże zbiory jeśli chodzi o automaty

14. Medicum89

Medicum89 Użytkownik

ja dzisiaj bylem poszukac pare spotów:)

15. ja wysadzam w tym roku easy sativy od female seeds także dam znać w razie czego ile było plonów i może jakieś zdjęcia ( a i sadze kiełki z wacików/chusteczek )bezpośrednio na spocie po zimnych ogrodnikach)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...