1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

watter curringu

Dyskusja w dziale Imprezy, targi, demonstracje rozpoczęta przez Henzaj w dniu 07.05.2018

1. Henzaj

Henzaj Tuptuś

co o tym sądzicie warto stosować po ścince topów ?
    ludzie piszą że jest zdrowsze a thc zostaje... jak by ktoś mógł to rozwinąć i wytłumaczyć był bym bardzo wdzięczn.

2. mlynu345

mlynu345 Autorytet

ja to zrobiłem na niedojrzałym zielsku i powiem ci że topy wyglądały jak upośledzone, zapachu i smaku nie było ale pierdolnięcie większe w porównaniu do normalnie suszonego zioła. ogólnie nie polecam chyba że masz przypał z zapachem pozdro

Henzaj likes this.
  3. lakazs

lakazs Kumaty

Zrobię odkop ale z pewnością ktoś kto ma problem z zapachem przy suszeniu itp skorzysta.

Ja również skorzystałem z tej metody na minimalnie niedojrzałym palcie.

Podczas samego procesu myślałem że temat pójdzie do kosza, przez pierwsze dni było spoko, potem przypominało to glony.

Spadek masy masakryczny, ze świeżo ściętych top wielkości trochę większej niż kasztany po procesie i suszeniu zostawały topy wielkości paznokcia dużego palca u nogi ;d

Co do zapachu, ja na 7 dni wodę wymieniłem 5 razy, co było błędem. Topy miały kwaśny, nieprzyjemny zapach, jednak po rozerwaniu takiej topki był wyczuwalny charakterystyczny zapach zielska, słaby bo słaby ale jednak.

Palenie podzieliłem na dwie części, jedną część wysuszyłem w piekarniku (zajęło mi to ok 2 godziny) a drugą część ususzyłem normalnie (suszyło się ok 30 godzin)

Podczas suszenia nie było ŻADNEGO zapachu, co dla mnie było niewyobrażalnym wręcz plusem.

Moc mnie zaskoczyła, ciężko to obiektywnie stwierdzić ale klepało 2/3 razy bardziej niż się spodziewałem zwłaszcza że topki były nie do końca dojrzałe.

Reasumując gorąco polecam każdemu kto ma gdzie uprawiać, ale nie ma gdzie suszyć.

Ludzie polecają wodę destylowaną czy kupną, ja korzystałem ze zwykłej kranówki ale w następnym sezonie dla porównania skorzystam z wody sklepowej

nasiona marihuany, nasiona konopi