Wasza opinia na temat 2 nawozów

jhakarr 08.02.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. witam was wszystkich, jestem newbie w temacie i prosiłbym o komentarze i opinie czy następujące nawozy nadadzą się na weg i flo:

weg

Saletra amonowa - nawóz azotowy do ogrodu - 2 kg - Sklep Świat Kwiatów | Dostawa gratis!

Flo

Saletra potasowa nawozowa Ogród Start 2kg

jeśli łamie regulamin to przepraszam administracje, chciałbym dostać informacje o tych 2 konkretnych nawozach. To żadna reklama i zachęcanie do ich zakupu

Czy te nawozy mogą „spalić” maleństwa? Drugie ważne pytanie czy wystarczy mi taka wielkość nawozów na 20 automatów na out proszę o rzetelna odpowiedz

2. judaista

judaista Moderator Moderator

Czy nadają się? Tak, rośliny urosną na tym. Czy kiedykolwiek podlałbym tym swoje rośliny które zamierzam później palić. Nie. Wolałbym już podlewac czystą woda i liczyć na szczęście...

• Lubie to x 1
  3. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Chcesz ich użyć na Indoora ?
    * to są nawozy dla rolników mineralne , cieżko ci będzie je dawkować na pojedynczych plantach.

4. napisałem ze na out, możesz polecić jakiś fajny nawóz na flo i weg?

5. judaista

judaista Moderator Moderator

Budżetowo biohumus i burza kwiatów, ew jakiś pk dodatkowo z growszopu za 40-50zl butelka. Do outdoora jeszcze trochę czasu, na form pojawi się niedługo temat, w jaki sposób kompleksowo nawozić rośliny domowymi sposobami za dosłownie grosze. Może będziesz chciał wypróbować.

6. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Wiele zależy od ilości roślin i ziemi na jakiej będą rosły oraz tego jak często chcesz odwiedzać miejscówkę ( nawozy wolnodziałające wszelkiego typu granulaty ) .

Last edited: 09.02.2019
  7. ziemia kupna wsypana do dziury na spocie, co do mieszanki jeszcze się zastanowię (proszę tez o rady co zrobić na podłożu z gliny) chciałbym odwiedzać najrzadziej jak to możliwe. W takim wypadku lepiej zabrać granulaty?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...