Waporyzator-Magic Lunch Flight Box-sprzedam

mlodyafgan 12.11.2015

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam,

Mam do sprzedania waporyzator Magic Lunch Flight Box. Zakupiłem go bezpośrednio u producenta w USA.
    Najpierw kupiłem zestaw Magic Lunch Flight Box, później dokupiłem Power Adapter 2.0 oraz Concentrate Trays.
    Na zdjęciach nie widać wszystkich akcesoriów które dorzucam jak np. etui na pudełko oraz rzeczy które wchodzą w zestaw jak np. ładowarka samochodowa.

Polityka firmy produkującej te urządzenia jest niesamowita. Na to magiczne pudełko udzielana jest dożywotnia gwarancja i to obojętnie z jakiej winy pudełko zostanie zniszczone czy zepsute. Nawet jak nadepniesz na pudełko i je połamiesz to firma i tak Ci zwróci nowe pudełko jak i inne akcesoria które zostaną zniszczone.
    To pudełko które widać na zdjęciu jest nowiutkie, świeżo przysłane, wogóle nie używane. Jako że jakiś czas temu uszkodziłem pudełko, to korzystając z gwarancji przysłali mi zupełnie nowe.
    Ponieważ zaopatrzyłem się w międzyczasie w inny waporyzator ten postanowiłem sprzedać. Chodź decyzja nie była łatwa gdyż to małe pudełko które służyło mi kilka lat ma w sobie coś niezwykłego, Zresztą każde pudełko jest produkowane ręcznie i każde jest swego wyrobem artystycznym.
    Cena całego kompletu czyli Magic Lunch Flight Box + Power Adapter 2.0 + Concentrate Trays wynosi 822 złote w przeliczeniu-dolar 3.77. Nie liczą oczywiście przesyłki lotniczej. W całości cena zamyka się w 1000 złotych. Ja ten cały zestaw sprzedaje za 750 złotych.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
    Wszystkich zainteresowanych oraz chętnych sprawdzenia że to co tu zostało napisane jest prawdą, odsyłam na stronę producenta.
    Magic-Flight

Cena waporyzatora wraz z całą masą akcesoriów wynosi 600 złotych.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...