W poszukiwaniu wiary.

PanBadura 11.05.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Tak mi sie przypomniało jeszcze, myśle ze warto to dodac do tematu :) Ostatnio w radiu rozmawiali o tematyce ufo, tak pol żartem pol serio i wypowiadał sie jakis redaktor (nie pamietam dokładnie czy gazety czy jakiejś organizacji itp), ktory tematyka zjawisk paranormalnych i ufo zajmuje sie na codzień. Z tego co mówił to duzo podróżuje po swiecie i duzo słyszał i widział.
    Postaram sie przytoczyć rozmowe
    "...ogólnie staram sie okrążać ziemie 2 razy w roku i dla mnie to nie jest kwesta wiary czy UFO istnieje tylko wiedzy. Na chwile obecna wiemy, iż ziemie regularnie, powtarzam, regularnie odwiedza ok 300 ras obcych cywilizacji...oczywiście jest ich wiecej ale przewaznie sa to po prostu podróżnicy gdyż pojawiają sie bardzo rzadko.
    -skoro istnieją to jak wyglądają?
    Sa bardzo różni ale zdarzają sie rasy które wyglądem przypominają ludzi.
    -jakie sa dowody potwierdzające ich istnienie?
    Sa to relacje świadków jak i duzo namacalnych dowodów (...)
    Ich główna uwage zwróciły wyładowania atomowe na naszej planecie, których sygnał przenika przez czasoprzestrzeń i dociera do ich planet zakłócając im w jakis sposob równowagę. Ale to co ich najbardziej interesuje to nie sa nasze nowinki techniczne czy wynalazki a zwykle paski wykonane ze skór zwierzęcych, gdyż oni nie moga sobie wyobrazić jak mozna zabić zwierze i wykorzystać do takich celow.
    -czy w związku z tym, ze zakłócamy im zycie możemy czuc sie w niebezpieczeństwie?
    Oczywiście ze nie, oni sa jak najbardziej pozytywnie nastawienie, gdyby było inaczej juz dawno by podbili nasza planetę.
    Najprawdopodobniej NASA skrywa rożne tajemnice o których narazie nie chce powiedziec (...)
    -dziękujemy za rozmowe"
    Tak to mniej wiecej przebiegało :)
    Moze ktos tego słuchał? Pozniej juz wyłączyłem ale tam jeszcze temat drążyli dalej tylko nie wiem w jakim podtekście .
    Najlepsze w tym wszystkim głos tego redaktora, ktory przekonał do siebie sceptycznie nastawionych z poczatku prowadzących :)
    A moze ktos z nas nosi pozaziemskie geny hmm? Hehe:D

2. W poszukiwaniu wiary

Mam taka zajawke ,gdzieś od roku chodzi mi po głowie pewien pomysł trochę kosztowny ale co tam ,mianowicie zbudować zwierciadło kozyriewa zjarać się i że tak powiem zastosować na sobie ,ktoś w temacie?Pozdrawiam

3. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Ja nie jestem w temacie, a nie ukrywam że mnie zainteresował ten wynalazek, napiszesz coś o nim?

--- Dodano ---

Polecam taki program na Discovery Science "NASA archiwum tajemnic" zawsze jak mam jarunek to obeiazkowo inhalacja i nic jak tylko oglądać

4. PanBadura

PanBadura Użytkownik

No no, Reptalianie i te sprawy :D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Reptilianie

• Lubie to x 1
  5. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Może reptilianie to tam dobry odjazd na haju tego kto to wymyślił.
    Ale Panowie ufo musi istnieć! ;D
    Jest ktoś kto podniesie rękawice rozmowy o ufo? ;D

6. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

A wiesz co oni spożywają tzw szaraki? Kiedys przeczytałem książkę o spotkaniach bliskiego stopnia, pacjentka była poddawana hipnozie i wtedy śpiewała opowieści jak ja z chaty zgarnęli :)

7. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Wiesz niektórzy będą się z nas nabijac jak to będą czytać, ale to kwestia poglądu na sprawę.
    Dużo oglądam takich audycji w tv. I też obiło mi się że ufo robi badania na ludziach i zostają tylko wspomnienia przy hipnozie. Ostatnio oglądałem audycje gdzie badali sprawę zaginęć na Alasce. Tzw trójkąt alaskanski, zginęło tam już dosłownie bez śladu 20 tysięcy osób. Nie wiem jak inaczej można to wytłumaczyć.. Bo nic innego jak ufo mi do głowy nie przychodzi

8. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

No tak temat jest troche ryzykowny ale to jak mowisz kwestia podejścia bo nikt zapewne nie miał spotkania z UFO ani nie widział, jest duzo dowodów na istnienie chociażby kręgi w zbożu, piramidy, zreszta ktos kto ma otwarty umysl po prostu przyjmuje takie oczywistości...patrząc na ogrom wrzechswiata, to tylko jest jedna planeta na której wykształciło sie zycie?

9. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

To jest nie możliwe, ziemia nie jest jedyną planetą na której jest życie. Popatrz jak wytłumaczy się posągi na wyspie wielkanocnej, albo jak sam wspominasz piramidy. Świat jest owiany piramidami są w różnych miejscach a większość z nich jest budowana idealnie ze współrzędnymi gwiazdozbioru Oriona. Przypadek?

10. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

To nie jest przypadek tylko zamierzone działanie, teraz ta Biblię co mamy w domach nie ma nic wspólnego z oryginałem, nie dość ze tłumaczona x razy, nie których wątków wogole nie ma, inne zostały nie zrozumiane i przeinaczone. Piramidy na pewno wybudowała obca cywilizacja. Z tymi posągami to ludzie olbrzymy je tam ustawiły, po prostu ludziom geny wszczepiano i żyli np po 800lat albo byli w chuj wielcy

11. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Słyszałeś o szkieletach ludzi gigantów? Może to i oni byli. Wystarczy wygoglowac i masa informacji.
    Najbardziej wkurzające jest to że świat jajogłowych (naukowców) zarzeka się że to są mity.. Nie wiem przez kogo są oni opłacani, ale zawsze są na nie..
    Najbardziej mnie ciekawi tajemnica Roswell, to jest zagadka ciekawe czy tam faktycznie rozbiło się ufo

--- Dodano ---

Szkoda że po ang, albo w tym momencie jak włączyłem to nie było napisów

--- Dodano ---

Trochę obejrzałem, czyli marzy Ci się zajrzeć w przyszłość? Jakie masz zdanie na temat wędrówek w czasie?

12. Niewierzący Wierzy w nic, tak myślę

13. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Masz na myśli kwestie wiary, czy kwestie tego o czym pisaliśmy wyżej?

14. Wiary, jak najbardziej

15. PanBadura

PanBadura Użytkownik

Co myślicie na temat tego serialu dokumentalnego puszczanego kiedyś na History Channel? (Chodzi o "Ancient Aliens")

Ancient Aliens - Dowód LEKTOR PL - wideo w cda.pl

Ogólnie na te dokumentalne filmy natrafiłem przy okazji oglądania South Parku. Akurat w jednym z odcinków, który oglądałem, jest parodia tego właśnie serialu dokumentalnego. Mam ogólnie problem czy zaliczyć go do dokumentalnych czy pseudodokumentalnych, albo może para naukowych. W samym serialu "Ancient Aliens" (z tego co zdążyłem się zorientować na szybko), mamy przedstawione dowody że obcy regularnie odwiedzali i odwiedzają ziemię dalej. Zaczerpnęliśmy od nich całą cywilizację, wszystkie nasze dokonania i odkrycia naukowe.

Jak będę miał dłuższą chwilę to obejrzę sobie kilka odcinków Ancient Aliens tak z ciekawości i dla bliższego zaznajomienia z tematem. Póki co się odmóżdżam i oglądam South Park. Chociaż dla mnie South Park pomimo swojego humoru, który trafia do mnie w stu procentach, ma dużo przekazów podprogowych, dużo morału i życiowej wiedzy. W zestawieniu Ancient Aliens i South Parku może się okazać że to ten pierwszy jest odmóżdżający :D

Jeśli ktoś miał kontakt z Ancient Aliens to zapraszam tutaj do dyskusji. Co ogólnie myślicie o kontaktach obcych cywilizacji z naszą planetą? Ponoć są na to dowody, i osoby które się zagłębiają w ten temat coraz bardziej, są w stanie się do tego przekonać i szerzyć właśnie takie poglądy i fakty. Liczę na poważne odebranie tematu, nawet jeśli dla kogoś wydaje się śmieszny. Chętnie dowiem się od kogoś kto miał styczność z tymi dokumentalnymi filmami o co tam tak na prawdę chodzi. Póki co serie "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem" i "COSMOS" z Neil deGrasse Tysonem są dla mnie TOP1.

16. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Oglądam każdy odcinek ancient aliens czy upalony czy pod wplywem innych specyfikow
    I za każdym razem ten sam zachwyt, facet mądrze gada. Obcy istnieją, świat nie byłby by ten sam, gdyby nie wpływ obcej cywilizacji, gdyby nie obca cywilizacja bylibyśmy w epoce kamienia lupanego, oni nas nauczyli podstaw metamatyki i wielu innych rzeczy rzeczy. Morgan fremen legenda jak dla mnie, świetnie sobie radzi jako lektor zagadek wrzerzswiata z Morganem Freemanem też każdy odcinek trzeba zaliczyć, wiecej nauczyłem się słuchajac tych typow niż na lekcji fizyki za czasów szkoły, szkoła to pranie mózgu,tego co pragniemy nie nauczymy się w szkole :wiadro:

• Lubie to x 1
  17. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

A ja uważam, ze obcy nie wpływają na nasz rozwój technologiczny i człowiek do wszystkiego doszedł sam. Bo gdyby tak zalozyc ze w średniowieczu dalibyśmy ludziom smartphona to umieli by go odtworzyć? Raczej wątpliwe...
    Jesli chodzi o niewytłumaczone zjawiska czy budowle z przeszłości np piramidy to po prostu zamieszkiwała nasza planetę obca rasa a pozniej odleciała. Czy zycie polega na rozwoju technologicznym? Zreszta znając nasza naturę to na ich miejscu bym nie ryzykował...

18. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Polać mu
    Obca rasa zamieszkiwała niegdyś planetę ziemię ,nawet to wspominał typek z ancient aliens w którymś sezonie
    To oni dali początek wszystkiemu, archimedes i inni matematycy m.in sam Einstein to zasluga wiedzy obcych

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...