1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

W małej doniczce, kiedy przesadzic;o

Dyskusja w dziale Gleba rozpoczęta przez lukasN95 w dniu 26.05.2012

1. lukasN95

lukasN95 Guest

Siemanko wszystkim ;d Mam takie pytanko dla was bo nie wiem co zrobic... Mam pomidorka wsadzonego w kubeczek 0,5l. Roślinka ma 8dni, ok 6cm wysokosci a najwieksze liscie maja tez cos ok 6cm. Czy roślinka może byc jeszcze dosc długi czas w tym kubeczku (czy starczy). Bym przesadził odrazu ale wydaje mi sie ze bedzie bezpieczniej jak troche podrośnie... Przy okazji może jeszcze zadam wam kilka pytań dla upewnienia sie:] Od 14dnia mogę zacząć lać biohumusa? Od 5pietra zaczać lst?(raczej nie bd robił bo to mój pierwszy raz i boje sie o nia, na drugiej zrobie napewno). No i jeszcze czy dobrze jest jesli podlewam codziennie. Bo wydaje mi sie ze szybko woda znika;p :)

2. Matix650

Matix650 Forumowy guru

do większej Doniczki możesz już przesadzać ;] Na razie biohumusa nie lej ;] Jak będzie w ziemi już w docelowym podłożu to na jakieś 2 tygodnie wystarczy.W tym wieku roślinkę podlewaj 2 razy na tydzień.

3. Dziadu203

Dziadu203 Błyskotlwy

Ja już w 5 dniu przesadziłem w spota i rośnie bardzo dobrze ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi