W czym maczają marihuanę żeby była mocniejsza?

Konrad86(37 12.02.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemanko mam dość dziwne pytanie z czystej ciekawości,<ziemniak> wiecie w czym maczają/ leja skuna ze jest taka bomba po tym?

2. W nocniku

• HAHA XD x 1
  3. We wszystkim co wagę zwiększy, a czasem w syntetycznych kannabinoidach dla zwiększenia mocy.

• WOW ! x 1
  4. skolopendra

skolopendra Tuptuś

Spray na owady

;>

5. Co do wagi to slyszalem ze woda + cukier

6. skolopendra

skolopendra Tuptuś

Talk
    Drobinki ołowiu
    Brix
    Klej
    Strychnina na szczury
    Domestos
    Saletra
    itp itd...
    ;>

• Lubie to x 1
  7. Jak już takie coś paliłem w Anglii ... czułem jakbym by w innym świecie .. faza utrzymywała się przez 2-3 dni od jednego bucha z bonga

8. Dlatego powiedziałem sobie ze chce teraz spróbować organiczne z własnej uprawy i pierdole .

9. skolopendra

skolopendra Tuptuś

Po strychninie musi być odlot...

:kaplan:

10. strychina to była?

11. Jak by to strychnina była to byś tu z nami nie pisał...

12. skolopendra

skolopendra Tuptuś

13. Wiesz może czym się charakteryzuje taka "marihuana"? (działanie)

14. z tobą to bym chciał interesy robić.
    wierzysz we wszystko co napisze ktoś w internecie i nawet nie masz pojęcia kiedy cię w chuja robią.

15. Co mi to zmieni w zyciu jak się zapytam o działanie bo raz dostałem coś co nie było ziołem a przeczytałem na necie że jakieś działanie psychoaktywne jest po tej strychninie , Więc niby czemu mam nie wierzyć i nie zapytać???
    I tak jedynym wiarygodnym źródłem są potwierdzone fora naukowe - najwięcej obcojęzycznych , wikipedia - a tutaj jest wiele bardziej doświadczonych osob w temacie konopii ode mnie więc nie rozumiem dlaczego po takim pytaniu stwierdzasz że wierzę we wszystko co ktoś napisze ?
    Pozdrawiam.

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...