1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

w czym maczac palenie zeby bardziej klepalo

Dyskusja w dziale Śmietnik rozpoczęta przez aruna .? w dniu 05.12.2012

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Siemano . To tak mam w okolicy troche samosiejki ususzyłem ją i zacząłem sobie palic z ziomkiem, smak musze powiedzieć całkiem, całkiem zapach też w miarea, ale wogóle nie kopie :/ . Czy są jakieś sposoby żeby ją ulepszyć ? Jest już ususzona ! ;]

2. Samosieja w grudniu ;d To cie chyba klepło jak zakladasz taki temat :) Poczytaj troche o konopi dokształć swoją wiedze itd :)
    Co tu wiecej pisac, czytaj, czytaj, i jeszcze raz czytaj ;d Pzdr

3. ZIELONA

ZIELONA Administrator Administrator

Jeśli to przemysłówka - nic nie jest w stanie jej " ulepszyć " ;]

4. przecież napisałem że jest ususzona zerwałem ją wcześnie. I nic nie idzie zrobić ? Słyszałem, o maczaniu w jakiejś chemii, ale to chyba mity ;p Może znacie jakiś sposób ;)

5. ZIELONA

Nic to nie da - jeśli nie kopie znaczy że przemysłówka - żadna chemia nie pomoże na niską zawartość THC !

6. Spaliłem z kumplem trzy dosyć mocne bicia i nie kopało tylko slow motion ;d Bo jak paliłem z tego samego miejsca ale inny krzak to nawet, nawet kopało . czyli może ma troche THC :/ a załóżmy jakby miało to jak można by polepszyć ?

7. ZIELONA

Szkoda płuc - już lepiej zrobić masło konopne lub makumbę i zjeść

ktoswlkp likes this.
  8. a jeśli chce popsuć płuca ale zeby kopało ? Powiedzcie

9. Zeby kopała przemysłowka musiałbys Kilogram na raz wypalić. Jesli chcesz kopiący materiał to sobie załatw kwiaty od dillera, albo czytaj poradniki na forum jak uprawiać i uprawiaj sam włąsne krzaki. Pzdr

10. ale ni kumaci jesteście cche żeby to kopało za wszelką cenę, nie obchodzą mnie płuca ! Słyszałem że można w czymś maczać ale dokłądnie nie wiem może niech ktos sie wypowie

11. To nie forum o maczaniu w czymś baki. TYle co mielismy do przekazania to ci przekazaliśmy, jesli nadal nie rozumiesz to szukaj pomocy gdzies indziej. Ja nie znam zadnych preparatów ktore wcmozniaja zeby klepało. Pzdr

Last edited by a moderator: 06.12.2012
    Gumball 3000 likes this.
  12. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Temat wyczerpany, w ogóle to już na początku powinien się znaleźć tam gdzie jego miejsce czyli w koszu.

WalTKO and Gumball 3000 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.

nasiona marihuany, nasiona konopi